шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Havit HV-SQ143BT

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити аудіосистема Havit HV-SQ143BT за ціною від 4779 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Havit HV-SQ143BT

Вага (кг): 4.2; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 369x266x266; Автономне живлення: акумулятор; Мікрофон в комплекті; Світлові ефекти; Виходи: ЖК екран; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Синхронізація колонок: TWS; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Фазоінвертор; Кількість смуг: 1; Потужність системи (Вт): 40
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
1.0
Носії
USB-порт
кардридер
Потужність системи
40 Вт
Інтерфейси
Bluetooth v5.0
Синхронізація колонок
TWS
Додатково
караоке
Автономне живлення
акумулятор
Габарити (ВхШхГ)
369x266x266 мм
Вага
4.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 779  до 8 302 грн.
Портативна акустика HAVIT HV-SQ143BT 40W RGB Black (HV-SQ143BT)
АЛЛО (Київ)
6 822 грн.
← купити
Портативна колонка Havit HV-SQ143BT 40W RGB black (HV-SQ143BT)
MAUDAU (Київ)
4 779 грн.
← купити
Портативна колонка з двома мікрофонами HAVIT HV-SQ143BT 40W RGB Black
Dendi.ua (Мукачево)
4 999 грн.
← купити
Акустична система Havit HV-SQ143BT RGB Black (HV-SQ143BT)
Q-techno.com.ua (Київ)
5 330 грн.
← купити
Акустична система Havit HV-SQ143BT RGB Black (HV-SQ143BT)
icom.net.ua (Київ)
5 104 грн.
← купити
Акустична система Havit HV-SQ143BT RGB Black (HV-SQ143BT)
Brain.com.ua (Київ)
6 140 грн.
← купити
Акустична система Havit HV-SQ143BT RGB Black (HV-SQ143BT)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Акустична система Havit HV-SQ143BT RGB Black
Rozetka.ua (Київ)
8 302 грн.
← купити
Акустична система Havit HV-SQ143BT RGB Black (HV-SQ143BT)
Rozetka.ua (Київ)
6 380 грн.
← купити
Портативна колонка HAVIT HV-SQ143BT 40W RGB Black
Rozetka.ua (Київ)
6 060 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Havit HV-SQ143BT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Havit HV-SQ143BT. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Havit HV-SQ143BT у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія