шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема HiFuture MusicBox 100

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити аудіосистема HiFuture MusicBox 100 за ціною від 4568 грн.
Фото 7

Характеристики та опис HiFuture MusicBox 100

Спосіб перенесення: Вага (кг): 2.4; USB для зарядки гаджетів; Автономне живлення: акумулятор; Мікрофон в комплекті; Світлові ефекти; Виходи: на навушники; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Синхронізація колонок: TWS; Bluetooth: Bluetooth v5.3; Пасивний випромінювач; Кількість смуг: 1
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
кардридер
Потужність системи
70 Вт
Інтерфейси
Bluetooth v5.3
Синхронізація колонок
TWS
Додатково
караоке
Автономне живлення
акумулятор
USB для зарядки гаджетів
Вага
2.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 568  до 6 151 грн.
Акустична система HiFuture MusicBox 100w Silver (musicbox.silver)
Tviy-Dim.com (Київ)
4 922 грн.
← купити
Портативна колонка HiFuture MusicBox 100 Silver (musicbox.silver)
Zhuk.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Портативна акустика HIFUTURE Musicbox 100W Black (musicbox.black) musicbox.black
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Портативна колонка HiFuture MusicBox 100W RGB Black (musicbox.black) (musicbox.black)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Акустична система HiFuture MusicBox 100W Silver (musicbox.silver) musicbox.silver
Comtrading.ua (Київ)
4 739 грн.
← купити
Акустична система HiFuture MusicBox 100W Silver (musicbox.silver) musicbox.silver
icom.net.ua (Київ)
4 631 грн.
← купити
Акустическая система HiFuture MusicBox 100W Silver (musicbox.silver)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка HiFuture MusicBox 100W Silver (musicbox.silver) MusicBox 100W Silver (musicbox.silver)
Denika.ua (Харків)
4 736 грн.
← купити
Акустична система HiFuture MusicBox 100W Silver (musicbox.silver) musicbox.silver
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система HiFuture MusicBox 100W Silver (musicbox.silver) musicbox.silver
Itbox.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HiFuture MusicBox 100, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема HiFuture MusicBox 100. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема HiFuture MusicBox 100 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія