шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP Envy x360 15-fe1000 [15-fe1008ca]

Конфігурації і ціни 37Відгуки  Обговорення  Корисне17Аксесуари
Купити ноутбук HP Envy x360 15-fe1000 (15-fe1008ca) за ціною від 36218 грн.
Фото 8

Серия HP Envy x360 15-fe1000

Модифікації HP Envy x360 15-fe1000 4
Характеристики [15-fe1008ca]
Колір
Тип
трансформер 360°
Платформа Intel Evo
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Сенсорний
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
0.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
357x228x18 мм
Вага
1.9 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  32000 грн.    до  41000 грн.
HP OmniBook 5 16-af1...
16-af1055cl
від 32 225 грн.

HP ENVY x360 15 (2023) Review - RTINGS.com
HP Envy x360 15 review: A solid AMD-loaded 2-in-1 | PCWorld
HP Envy x360 15.6 (2023) Review | PCMag
від 36 218  до 39 538 грн.
HP Ноутбук HP Envy x360 15-fe1008ca (9W3D9UA) Mineral Silver
MTA.ua (Київ)
37 799 грн.
← купити
Ноутбук HP Envy x360 15-fe1008ca 15,6" (Intel Core Ultra 5/16GB/1TB (SSD)/Iris Xe) (9W3D9UA) (Standard) 9W3D9UA
Jabko.ua (Львів)
37 499 грн.
← купити
Ноутбук HP Envy x360 15-fe1008ca (9W3D9UA) 9W3D9UA
Openshop.ua (Київ)
36 783 грн.
← купити
HP Envy x360 15-fe1008ca (9W3D9UA) 9W3D9UA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
36 218 грн.
← купити
HP Envy x360 15-fe1008ca (9W3D9UA) Refurbished
Mobileplanet.ua (Одеса)
36 421 грн.
← купити
Ноутбук HP Envy x360 15-fe1008ca (9W3D9UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
37 209 грн.
← купити
Ноутбук HP Envy x360 15-fe1008ca (9W3D9UA) Mineral Silver
Rozetka.ua (Київ)
39 538 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 15-fe1008ca, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP Envy x360 15-fe1000 (15-fe1008ca). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP Envy x360 15-fe1000 (15-fe1008ca) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія