шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити душова система Imprese Bilovec t04800901STC за ціною від 12699 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Imprese Bilovec t04800901STC

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Чехія; Матеріал корпуса: латунь; Кронштейн: настінний кронштейн; кріплення ручного душу; душовий шланг; вилив; змішувач; верхній душ (тропічний); Комплектація: ручний душ (душова лійка); Дивертор: важільний; Тип змішувача: термостатичний; Змішувач
Колір
Тип
душова система
Налаштувань струменю
1 шт.
Налаштувань струменя
3 шт.
Тип змішувача
термостатичний
Комплектація
ручний душ (душова лійка)
верхній душ (тропічний)
змішувач
вилив
душовий шланг
кріплення ручного душу
настінний кронштейн
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  14000 грн.    до  17500 грн.

від 12 699  до 17 250 грн.
Душева система прихованого монтажу Imprese Bilovec хром t04800901STC
Santechshara.ua (Київ)
15 500 грн.
← купити
Душова система прихованого монтажу IMPRESE Bilovec із верхнім душем з виливом латунь хром t04800901STC
Drop.ua (Київ)
← купити
Душова система прихованого монтажу Imprese BILOVEC (t04800901STC) t04800901STC
Luxaqua.com.ua (Запоріжжя)
12 801 грн.
← купити
Душова система термостатична Imprese Bilovec прихованого монтажу на 3 функції хром (t04800901STC) t04800901STC
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Душова система прихованого монтажу Imprese Bilovec чорний матовий t04800910STC
Santehico.com.ua (Київ)
13 950 грн.
← купити
Душова система термостатична IMPRESE Bilovec прихованого монтажу на 3 функції хром (t04800901STC) t04800901STC
Bom.com.ua (Київ)
← купити
Душова система прихованого монтажу Imprese BILOVEC хром глянцевий t04800901STC
San-lux.com.ua (Київ)
← купити
Душевая система скрытого монтажа с термостатом и изливом Imprese Bilovec верхний душ 260x188 мм ABS хром t04800901STC
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Душова система прихованого монтажу з термостатом та виливом Imprese Bilovec верхній душ 260x188 мм ABS black matt t04800910S
MAUDAU (Київ)
17 050 грн.
← купити
Душова система прихованого монтажу з термостатом IMPRESE BILOVEC t04800901STC
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Imprese Bilovec t04800901STC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: душова система Imprese Bilovec t04800901STC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на душова система Imprese Bilovec t04800901STC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія