шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Пральна машина Indesit BTW S60400 PL/N

Ціни50Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити пральна машина Indesit BTW S60400 PL/N за ціною від 12747 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Indesit BTW S60400 PL/N

Габарити (см): 90x40x60; Рівень шуму (дБ): 78; Дисплей: LED; Клас гучності: C; Клас енергоспоживання (new): C; Клас віджимання: C; Захист від дітей; Контроль дисбалансу; Контроль піноутворення; делікатне прання; швидке прання; Витрата води (л): 43; Швидкість віджимання (об/хв): 1000; Завантаження (кг): 6
Характеристики
Тип завантаженнявертикальне завантаження
Завантаження6 кг
Максимальна швидкість віджимання1000 об/хв
Витрата води за цикл43 л
Сушка
Матеріал бакапластик
Матеріал ТЕНунержавіюча сталь
Функції та можливості
Додаткові програмишвидке прання
делікатне прання
Безпека
Контроль піноутворення
Контроль дисбалансу
Захист від дітей
Класи ефективності
Клас віджиманняC
Клас енергоспоживання (new)C
Клас гучностіC
Загальні характеристики
Управлінняповоротна ручка + кнопки
ДисплейLED
Рівень шуму (віджим)78 дБ
Габарити (ВхШхГ)90x40x60 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  12000 грн.    до  17500 грн.

від 12 747  до 19 799 грн.
Indesit BTWS60400EU/N
Indesit.com.ua (Київ)
15 999 грн.
← купити
INDESIT BTW S60400 EU/N
Pro100market.com.ua (Київ)
13 645 грн.
← купити
Пральна машина автоматична Indesit BTW S60400 EU/N
Tendo.com.ua (Київ)
13 231 грн.
← купити
Indesit BTW S60400 EU/N пральна машина, Turn&Wash, 6 кг, А+++, 14 програм, 1000 об.хв., Цифровий дисплей, RapidWash, Water B
Xfrost.net.ua (Київ)
13 065 грн.
← купити
Пральна машина Indesit Btw S60400 EU/N
Stls.store (Київ)
15 308 грн.
← купити
Пральна машина автоматична Indesit BTW S60400
Foroom.com.ua (Київ)
12 950 грн.
← купити
INDESIT BTW S60400 EU/N
Vodogreyka.com.ua (Київ)
13 714 грн.
← купити
Пральна машина Indesit Btw S60400 EU/N
Цифра (Київ)
15 170 грн.
← купити
Indesit BTWS60400EU/N
Mallprix.com (Київ)
14 740 грн.
← купити
Пральна машина INDESIT BTW S60400 EU/N
ТЕХНОточка (Київ)
14 580 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Indesit BTW S60400 PL/N, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пральна машина Indesit BTW S60400 PL/N. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пральна машина Indesit BTW S60400 PL/N у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія