шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити вбудована мікрохвильова піч Kernau KMO 254 G B за ціною від 13650 грн.

Характеристики та опис Kernau KMO 254 G B

Габарити (см): 39x60x40; Внутрішнє покриття: нержавіюча сталь; Відкриття дверцят: кнопка; Відкривання: бічне (ліворуч); авторозморожування; автоприготування; розморожування; гриль; Діаметр столика (мм): 315; Органи управління: сенсорні кнопки; Потужність мікрохвиль (Вт): 900;єм (л): 25; Об'
Колір
Об'єм
25 л
Потужність мікрохвиль
900 Вт
Органи управління
сенсорні кнопки
Поворотний столик
Діаметр столика
315 мм
Рівнів потужності
5
Функції
гриль
розморожування
автоприготування / 8 програм /
авторозморожування
Відкривання
бічне (ліворуч)
Відкриття дверцят
кнопка
Внутрішнє покриття
нержавіюча сталь
Дисплей
LED
Габарити (ВхШхГ)
39x60x40 см
Розміри для монтажу (ВхШхГ)
380x560x500 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  12500 грн.    до  17000 грн.

від 13 650  до 17 315 грн.
Вбудована мікрохвильова піч KERNAU KMO 254 G B
FOXTROT.UA (Київ)
14 849 грн.
← купити
Вбудовувана мікрохвильова піч Kernau Kmo 254 G B
Цифра (Київ)
13 970 грн.
← купити
Вбудовувана мікрохвильова піч Kernau Kmo 254 G B
Stls.store (Київ)
14 097 грн.
← купити
Мікрохвильова піч Kernau KMO 254 G B
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Kernau KMO 254 G B
Itbox.ua (Київ)
← купити
Вбудована мікрохвильова піч Kernau kmo 254 gb
Tviy-Dim.com (Київ)
13 971 грн.
← купити
Вбудована мікрохвильова піч Kernau KMO 254 G B
Denika.ua (Харків)
14 373 грн.
← купити
Мікрохвильовка з грилем Kernau KMO 254 G B
Timesport.com.ua (Львів)
16 337 грн.
← купити
Kernau KMO 254 G B KMO254GB
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мікрохвильова піч Kernau KMO 254 G B
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
16 091 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Kernau KMO 254 G B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вбудована мікрохвильова піч Kernau KMO 254 G B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вбудована мікрохвильова піч Kernau KMO 254 G B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія