шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити електробритва Laifen T1 Pro One Blade за ціною від 3199 грн.
Відео 4Фото 10

Характеристики та опис Laifen T1 Pro One Blade

Порт зарядки на корпусі: USB-C; Час роботи (хв): 120; Джерело живлення: акумулятор; плаваюча головка; Кількість зрізів (зрізів/хв): 12000; Голівок / сіток (шт.): 3; Фіксованих гребенів (шт): 3; Захист від вологи: IPX7; Гоління: вологе та сухе; Тип: сіткова
Колір
Тип
сіткова
Гоління
вологе та сухе
Захист від вологи
IPX7
Фіксованих гребенів
3 шт
Бритвених голівок / сіток
3 шт.
Кількість зрізів
12000 зрізів/хв
Функції та можливості
плаваюча голівка / сітка
можливість промивки водою
Джерело живлення
акумулятор
Тип акумулятора
Li-Ion
Час роботи
120 хв
Порт зарядки на корпусі
USB-C
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3500 грн.    до  4600 грн.

від 3 199  до 6 163 грн.
Електробритва LAIFEN T1 Pro One Blade Grey LFEST1-Space Gray Aluminum Alloy(H)
FOXTROT.UA (Київ)
4 039 грн.
← купити
Електробритва Laifen T1 Pro One Blade Grey LFEST1 Акція!
АЛЛО (Київ)
3 999 грн.
← купити
Електрична бритва Laifen T1 Pro One Blade (Gray) 1ER51-A-XX-DG-001
Jabko.ua (Львів)
← купити
Електробритва LAIFEN T1 Pro One Blade Silver (1ER51-A-XX-SI-001)
ТЕХНОточка (Київ)
3 841 грн.
← купити
Електробритва Laifen T1 Pro One Blade Grey (1ER51-A-XX-DG-001) T1 Pro One Blade Grey (1ER51-A-XX-DG-001)
Denika.ua (Харків)
3 955 грн.
← купити
Laifen T1 Pro One Blade Grey (1ER51-A-XX-DG-001) T1ProOneBladeGrey(1ER51-A-XX-DG-001)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Laifen T1 Pro Silver
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 107 грн.
← купити
Електробритва Laifen T1 Pro One Blade Grey
Realphone.com.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
Електробритва Laifen T1 Pro One Blade Silver
Ecodrive.in.ua (Одеса)
← купити
Електробритва Laifen T1 Pro One Blade Silver (1ER51-A-XX-SI-001) 1ER51-A-XX-SI-001
Ktc.ua (Рівне)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Laifen T1 Pro One Blade, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електробритва Laifen T1 Pro One Blade. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електробритва Laifen T1 Pro One Blade у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія