шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Lenovo (тип пристрою)
2 в 1 (ноутбук-планшет)

Каталог /

Ноутбук Lenovo LOQ 15AHP10 [83JG003NPB]

Конфігурації і ціни 936Відгуки  Обговорення2Корисне15Аксесуари
Купити ноутбук Lenovo LOQ 15AHP10 (83JG003NPB) за ціною від 47599 грн.
Відео 11Фото 16

Серия Lenovo LOQ 15AHP10

Модифікації Lenovo LOQ 15AHP10 37
Где купить? [83JG003NPB]
Характеристики [83JG003NPB]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
без ОС
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
360x259x24 мм
Вага
2.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  82500 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG00FGRA
від 66 311 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG00F5RA
від 66 975 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG00FCRA
від 65 837 грн.
Acer Nitro V 16 ANV1...
ANV16-61-R4W L
від 73 599 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG003VPB
від 58 000 грн.
Acer Nitro V 16S AI ...
ANV16S-41-R5 6W
від 56 999 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG003MPB
від 58 989 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG009YRA
від 61 499 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG004FRM
від 80 330 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG00A0RA
від 57 349 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG009JRA
від 52 499 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG00CYRA
від 57 368 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG009ARA
від 58 949 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10
83JG0034RA
від 56 499 грн.
ANV16-61-R0Y W
від 54 243 грн.
Lenovo LOQ 15AHP11
83TN0025RA
від 64 940 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC00CXRA
від 67 999 грн.
MSI Cyborg A15 AI B2...
B2HWFKG-226X UA
від 65 351 грн.
B2HWFKG-037X UA
від 65 828 грн.
Asus TUF Gaming A16 ...
FA608UM-RV20 4
від 68 999 грн.
B2HWFKG-232X UA
від 64 722 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC008LCK
від 66 350 грн.
ANV16-42-R0V 7
від 72 199 грн.
Acer Nitro 5 AN515-46
AN515-46-R8Q P
від 69 999 грн.
NH.U1GEP.007
від 61 999 грн.
ANV16-42-R2L M
від 71 999 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC00G3RA
від 52 999 грн.
Lenovo LOQ 15ARP9
83JC002YRM
від 57 999 грн.
MSI Katana GF66 11UG
GF66 11UG-872XPL
від 63 500 грн.
Acer Nitro 5 AN515-46
AN515-46-R70 K
від 77 900 грн.

від 47 599  до 94 152 грн.
Lenovo LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG003NPB)
iTMag.ua (Київ)
47 599 грн.
← купити
Lenovo LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG003NPB)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Lenovo LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG003NPB)
Zhuk.ua (Київ)
55 330 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo Loq 3-15 Ryzen 7-250/16GB/512 RTX5050 144Hz (83JG003NPB) 83JG003NPB
Openshop.ua (Київ)
54 378 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo LOQ 3-15 Ryzen 7-250/32GB/1TB RTX5050 144Hz (83JG003NPB)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
75 665 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG003NPB)
Smartmag.biz.ua (Львів)
52 524 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo LOQ 3-15 Ryzen 7-250/32GB/1TB RTX5050 144Hz (83JG003NPB)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
72 930 грн.
← купити
Lenovo LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG003NPB) Ігровий ноутбук LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG003NPB)
Kvshop.com.ua (Київ)
57 177 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo LOQ 3-15 Ryzen 7-250/32GB/512+512/Win11X RTX5050 144Hz (83JG003NPB)
Rozetka.ua (Київ)
72 629 грн.
← купити
Ноутбук Lenovo LOQ 3-15 Ryzen 7-250/16GB/512 RTX5050 144Hz (83JG003NPB)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
59 734 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Lenovo 83JG003NPB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Lenovo LOQ 15AHP10 (83JG003NPB). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Lenovo LOQ 15AHP10 (83JG003NPB) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія