шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни76Опис Відгуки  Обговорення2Корисне
Купити електродуховка Liberton LEO-650 за ціною від 3895 грн.
Відео 2Фото 4

Характеристики та опис Liberton LEO-650

Габарити (см): 39x58x49; Покриття камери: нержавіюча сталь; Відкриття дверцят: відкидна; Освітлення; автовимкнення; таймер; рожен; конвекція; Функції і можливості: гриль; Максимальна температура (°C): 250; Мінімальна температура (°С): 100; Управління: поворотні перемикачі; Потужність (Вт): 2200;єм (л): 65
Колір
Об'єм
65 л
Потужність
2200 Вт
Управління
поворотні перемикачі
Мінімальна температура
100 °C
Максимальна температура
250 °C
Кількість режимів приготування
3
Функції і можливості
гриль
конвекція
рожен
таймер
автоматичне відключення
Освітлення
Відкриття дверцят
відкидна
Покриття камери
нержавіюча сталь
Габарити (ВхШхГ)
39x58x49 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3900 грн.    до  6000 грн.

від 3 895  до 6 722 грн.
Електропіч LIBERTON LEO-650 Black
FOXTROT.UA (Київ)
5 199 грн.
← купити
Духовка настільна Liberton LEO-650 Red
Openshop.ua (Київ)
4 219 грн.
← купити
LIBERTON LEO-650 RED
Pro100market.com.ua (Київ)
3 914 грн.
← купити
Настільна електрична духовка Liberton LEO-650 Black
Touch (Дніпро)
4 799 грн.
← купити
LIBERTON LEO-650 RED
Vodogreyka.com.ua (Київ)
3 934 грн.
← купити
Електрична духовка настільна Liberton LEO-650 Red
Цифра (Київ)
5 004 грн.
← купити
Електрична духовка настільна Liberton LEO-650 Red
Stls.store (Київ)
5 048 грн.
← купити
Liberton LEO-650 Red,
Mallprix.com (Київ)
4 312 грн.
← купити
Електрична піч Liberton LEO-650 Red Акція!
АЛЛО (Київ)
4 399 грн.
← купити
Духовка Liberton LEO-650
Tendo.com.ua (Київ)
4 642 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Liberton LEO-650, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електродуховка Liberton LEO-650. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електродуховка Liberton LEO-650 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія