шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Lidz (призначення)
умивальник з гігієнічною лійко
Каталог товарів

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Lidz Watt 83 009 за ціною від 1272 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Lidz Watt 83 009

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Польща; Глибина конструкції (мм): 255; Висота змішувача (мм): 200; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 1/2"; Підведення води: Підведення води: жорсткі трубки; Тип монтажу: настінний (вертикальний); Запірний клапан: керамічний; Глибина струменя (мм): 240
Колір
Призначення
для кухні
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
прямий
Поворотний
Тип монтажу
настінний (вертикальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 272  до 1 715 грн.
Lidz Lidz Watt 009 (k35) LDWAT009CRM34862 Chrome LDWAT009CRM34862
Венкон (Київ)
1 441 грн.
← купити
Змішувач для умивальника ліктьовий LIDZ Watt хром латунь настінний LDWAT009CRM34862
Drop.ua (Київ)
1 359 грн.
← купити
Змішувач для раковини Lidz Watt 009 настінний хром (LDWAT009CRM34862) LDWAT009CRM34862
Teploradost.com.ua (Київ)
1 369 грн.
← купити
Lidz (CRM) Watt 83 009
Palladium.ua (Київ)
1 431 грн.
← купити
Змішувач для кухні локтьовий Lidz Watt 009 настінний (k35) LDWAT009CRM34862 Chrome SD00040966
365shop.biz (Київ)
← купити
Змішувач для кухні локтьовий Lidz Watt 009 настінний (k35) LDWAT009CRM34862 Chrome SD00040966
Bom.com.ua (Київ)
← купити
Смеситель для кухни Lidz Watt 009 настенный с поворотным изливом (k35) LDWAT009CRM34862 Chrome
Ascot.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Lidz (CRM) Watt 83 009
Aquapure.com.ua (Харків)
← купити
Lidz (CRM) Watt 83 009
Mobitek.com.ua (Київ)
1 272 грн.
← купити
Змішувач для кухні локтьовий Lidz Watt 009 настінний (k35) LDWAT009CRM34862 Chrome SD00040966
Veronis.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Lidz Watt 83 009, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Lidz Watt 83 009. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Lidz Watt 83 009 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія