шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити вбудований холодильник Liebherr IRBdi 5180 за ціною від 110500 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Liebherr IRBdi 5180

Розм. монтажу (мм): 1772x560x550; Габарити (см): 177x55.9x54.6; Рівень шуму (дБ): 34; Морозилка: немає; LED освітлення; Дезодоратор; авторозморожування; Динамічне охолодження; Швидке охолодження; Нульова камера (л): 90; зона свіжості;єм холодильника (л): 286; Об' перевішування дверей; автодоводчик дверцят
Загальний об'єм286 л
Кількість камер2
Контурів охолодження2
Компресорів1
Функції та можливості
Функціїрежим відпустки
захист від дітей
індикатор закриття дверцят
автодоводчик дверцят / SoftSystem /
перевішування дверей
Холодильне відділення
Об'єм холодильної камери286 л
Полиць7 шт
Відсіки для зберіганнязона свіжості / BioFresh /
полиця для пляшок
Нульова камера (зона свіжості)90 л
Швидке охолодження
Динамічне охолодження
Автоматичне розморожування
Дезодоратор / FreshAir /
LED освітлення
Телескопічні напрямні
Морозильне відділення
Морозильна камеранемає
Загальне
Управліннясенсорне
Клас енергоспоживанняA++
Споживання енергії в рік119 кВт/год
Кліматичний класSN, N, ST, T (+10...+43 °С)
Рівень шуму34 дБ
Кріплення фасадужорстке кріплення
Габарити (ВхШхГ)177x55.9x54.6 см
Розміри для монтажу (ВхШхГ)1772x560x550 мм
Країна виробництваНімеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  115000 грн.    до  135000 грн.

від 110 500  до 130 999 грн.
Холодильник Liebherr IRBdi 5180
Tehnosfera.in.ua (Київ)
120 490 грн.
← купити
Liebherr IRBdi 5180 Peak IRBDI5180
Liebherr-shop.in.ua (Київ)
130 999 грн.
← купити
Холодильна камера Liebherr IRBdi 5180
Tendo.com.ua (Київ)
111 612 грн.
← купити
Liebherr IRBdi 5180
Hi-tech.com.ua (Київ)
115 200 грн.
← купити
Вбудований холодильник LIEBHERR IRBdi 5180
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
LIEBHERR IRBdi 5180
PointQ.com.ua (Київ)
110 500 грн.
← купити
Liebherr IRBdi 5180 Peak
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Liebherr IRBdi 5180 офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
115 099 грн.
← купити
Холодильник Liebherr IRBdi 5180 Peak
inSale.com.ua (Київ)
130 672 грн.
← купити
Вбудований холодильник Liebherr IRBdi 5180
Hotsale.lviv.ua (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Liebherr IRBdi 5180, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вбудований холодильник Liebherr IRBdi 5180. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вбудований холодильник Liebherr IRBdi 5180 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія