шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 36Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити SSD Micron 7500 PRO (MTFDKCC960TGP) за ціною від 40611 грн.

Серия Micron 7500 PRO

Модифікації Micron 7500 PRO 3
Где купить? [MTFDKCC960TGP]
Характеристики [MTFDKCC960TGP]
Тип
внутрішній
Призначення
для сервера
Об'єм
960 GB
Форм-фактор
2.5"
Роз'єм
U.3 / PCI-E 4.0 4x /
Тип пам’яті
3D TLC NAND
Кількість шарів 3D NAND
Micron 200+ layer
NVMe
/ v2.0b /
Зовнішня швидкість запису
1400 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
6800 МБ/с
Напрацювання на відмову
2 млн. год
IOPS запису
85 тис
IOPS зчитування
8000 тис
DWPD
1 разів/день
Гарантія виробника
5 років
Розміри
100x70x15 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  39000 грн.    до  48000 грн.

від 40 611  до 50 743 грн.
Micron Внутрішній SSD диск Micron 7500 PRO (MTFDKCC960TGP) 960GB
MTA.ua (Київ)
43 299 грн.
← купити
Накопичувач SSD 960GB Micron 7500 Pro (MTFDKCC960TGP-1BK1DABYYR) MTFDKCC960TGP-1BK1DABYYR
Click.ua (Київ)
42 463 грн.
← купити
Накопичувач твердотілий (SSD) G4 U.3 NVME 960GB 7500 PRO MTFDKCC960TGP MICRON MTFDKCC960TGP-1BK1DABYYR
Comtrading.ua (Київ)
40 611 грн.
← купити
SSD-накопичувач Micron 7500 PRO 960GB 2.5" U.3 15mm NVMe OEM\Bulk (MTFDKCC960TGP-1BK1DABYYR)
АЛЛО (Київ)
43 009 грн.
← купити
Micron MTFDKCC960TGP-1BK1DABYYR
Mallprix.com (Київ)
42 852 грн.
← купити
SSD накопичувач Micron 7500 Pro 960 GB (MTFDKCC960TGP-1BK1DABYYR)
Zaua.store (Львів)
45 978 грн.
← купити
Micron 7500 PRO 960 GB (MTFDKCC960TGP-1BK1DABYYR) MTFDKCC960TGP-1BK1DABYYR
Luckylink.kiev.ua (Київ)
41 996 грн.
← купити
Накопичувач SSD Micron 7500 PRO 960 GB (MTFDKCC960TGP-1BK1DABYYR) UA MTFDKCC960TGP-1BK1DABYYR
Sota.store (Київ)
← купити
Накопичувач SSD для сервера Micron G4 U.3 NVME 960GB 7500 PRO MTFDKCC960TGP (MTFDKCC960TGP-1BK1DABYYR) MTFDKCC960TGP-1BK1DAB
icom.net.ua (Київ)
← купити
Накопичувач SSD для сервера Micron G4 U.3 NVME 960GB 7500 PRO MTFDKCC960TGP (MTFDKCC960TGP-1BK1DABYYR) MTFDKCC960TGP-1BK1DAB
Brain.com.ua (Київ)
46 336 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Micron MTFDKCC960TGP, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd Micron 7500 PRO (MTFDKCC960TGP). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd Micron 7500 PRO (MTFDKCC960TGP) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія