шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Microsoft Surface Laptop 7 13 inch Snapdragon [EP2-37033]

Конфігурації і ціни 59Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити ноутбук Microsoft Surface Laptop 7 13 inch Snapdragon (EP2-37033) за ціною від 39999 грн.
Відео 19Фото 13

Серия Microsoft Surface Laptop 7 13 inch Snapdragon

Модифікації Microsoft Surface Laptop 7 13 inch Snapdragon 5
Характеристики [EP2-37033]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
13 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1280 (3:2)
Сенсорний
Серія
Snapdragon X Plus
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
256 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / у кнопці живлення /
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
286x214x16 мм
Вага
1.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  46000 грн.    до  65000 грн.
Microsoft Surface La...
EP2-33426
від 59 999 грн.

Microsoft Surface Laptop 7 review: makes me believe ... - TechRadar
Microsoft Surface Laptop 7 13 inch Snapdragon
від 39 999  до 66 130 грн.
Ноутбук Microsoft 13" Surface Laptop XPlus 16GB 256GB (EP2-37033) Platinum EP2-37033
Reader.ua (Київ)
57 000 грн.
← купити
Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC 13" (EP2-37033)
iTMag.ua (Київ)
39 999 грн.
← купити
Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC 13" (EP2-37033)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Microsoft Surface Laptop Copilot PC 13 X Plus/16GB/256GB (Platynowy) (EP2-37033) EP2-37033
Openshop.ua (Київ)
60 013 грн.
← купити
Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC 13" X Plus/16GB/256GB (platinum) (EP2-37033)
Mobileplanet.ua (Одеса)
58 989 грн.
← купити
Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC 13" X Plus/16GB/256GB (Platinum) EP2-37033
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
60 572 грн.
← купити
Ноутбук Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC 13" X Plus/16GB/256GB (Platinum) (EP2-37033)
Rozetka.ua (Київ)
63 708 грн.
← купити
Ноутбук Microsoft Surface Laptop (EP2-37033), Snapdragon X Plus / 13 Touch / RAM 16 ГБ / 256 ГБ / Windows 11 Home / Платинов
Rozetka.ua (Київ)
66 130 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Microsoft EP2-37033, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Microsoft Surface Laptop 7 13 inch Snapdragon (EP2-37033). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Microsoft Surface Laptop 7 13 inch Snapdragon (EP2-37033) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія