шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
MIXXUS (призначення)
тільки питна вода
Каталог товарів

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач MIXXUS Wilson 001 MI7125 за ціною від 976 грн.
Фото 5

Характеристики та опис MIXXUS Wilson 001 MI7125

Гарантія виробника: 1 рік; Країна походження бренду: Китай; Висота змішувача (мм): 173; пофарбований: чорний, графіт; під золото; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 1/2"; Довжина підключення (мм): 500; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний
Колір
Призначення
для умивальника
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
прямий
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
силумін
Покриття корпусу
хром
під золото
чорний, графіт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  950 грн.    до  1300 грн.

від 976  до 1 445 грн.
Змішувач для раковини Mixxus Wilson 001 (MI7125) MI7125
Smart-buy.com.ua (Бровари)
1 084 грн.
← купити
Смеситель для умывальника Mixxus Wilson 001 brushed gold MI7128
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
1 156 грн.
← купити
Змішувач для раковини Mixxus Wilson 001 (MI7125)
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника Mixxus Wilson 001 Brushed Gold (Кольор матового золота) (MI7128)
Rozetka.ua (Київ)
1 284 грн.
← купити
Змішувач для раковини Mixxus Wilson 001 Black (MI7127) MI7127
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Змішувач для раковини Mixxus Wilson 001 Brushed Gold (MI7128) MI7128
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Змішувач для раковини Mixxus Wilson 001 Graphite (MI7126) MI7126
Smart-buy.com.ua (Бровари)
1 187 грн.
← купити
Смеситель для умывальника Mixxus Wilson 001 MI7125
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
976 грн.
← купити
Смеситель для умывальника Mixxus Wilson 001 graphite MI7126
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
1 068 грн.
← купити
Смеситель для умывальника Mixxus Wilson 001 black MI7127
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MIXXUS Wilson 001 MI7125, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач MIXXUS Wilson 001 MI7125. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач MIXXUS Wilson 001 MI7125 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія