шукати тільки в цьому розділі  
Підбір за параметрами

Ціни1Опис Відгуки  Обговорення  Корисне   
Купити тепловентилятор Mozos HL-500A2 за ціною від 1046 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Mozos HL-500A2

Режимів нагрівання: Габарити (см): 11.5x90x11.5; Площа обігріву (м²): 5; Максимальна потужність: 500; Джерело живлення: електромережа; Тип: тепловентилятор
Колір
Тип
тепловентилятор
Нагрівальний елемент
керамічний
Джерело живлення
електромережа
Максимальна потужність
500 Вт
Площа обігріву
5 м²
Захист
захист від перегріву
Встановлення (монтаж)
підлоговий
Габарити (ВхШхГ)
11.5x90x11.5 см
Вага
0.46 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
1 046 грн.
Обігрівач Mozos HL-500A2
Timesport.com.ua (Львів)
 1 046 грн.
← купити

© 2006-2025 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mozos HL-500A2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тепловентилятор Mozos HL-500A2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тепловентилятор Mozos HL-500A2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія