шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Спальний мішок Naturehike Lightweight Summer M

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити спальний мішок Naturehike Lightweight Summer M за ціною від 1320 грн.
Відео 2Фото 14

Характеристики та опис Naturehike Lightweight Summer M

єм (у складеному вигляді) (л): 4.2; Об' Розміри (в складеному вигляді (см): 29х12х12; Розміри мішка (см): 190х75х75; Блискавка: бічні;єднання; Оснащення: можливість з' Наповнювач: комбінований; t° екстриму (°C): -3; t° ліміту (для жінок): 8; t° комфорту (для жінок): 15; t° ліміту (для чоловіків) (°C): 8
Колір
Призначеннякемпінговий
Типмішок-ковдра
Призначенняуніверсальний
Сезонністьліто
Вага0.68 кг
Температура і матеріали
t° комфорту (для чоловіків)15 °C
t° ліміту (для чоловіків)8 °C
t° комфорту (для жінок)15 °C
t° ліміту (для жінок)8 °C
екстриму-3 °C
Зовнішній матеріалнейлон / 20D 380T /
Внутрішній матеріалполіестер / 240T Pongee /
Наповнювачкомбінований / штучний шовк, бавовна 80 г/м2 /
Шарів наповнювача1
Функції та можливості
Оснащенняможливість з'єднання
компресійний мішок
Блискавкабічні
Інше
Розміри мішка190х75х75 см
Розміри (в складеному вигляді)29х12х12 см
Об'єм (у складеному вигляді)4.2 л
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 320  до 2 499 грн.
Спальник надлегкий Naturehike Ultralight LW180 NH21MSD09 лівий, (15°C), p-p M, сіро-синій 6927595777947-L
Moyo.ua (Київ)
1 320 грн.
← купити
Літній спальник ковдра надлегкий Naturehike Ultralight LW180 NH21MSD09 (15°C)p-p M сіро-синій 6927595777947-L
Fonariki.com.ua (Київ)
← купити
Naturehike Ultralight LW180 NH21MSD09 Gray-Blue (6927595777978-R) UltralightLW180NH21MSD09Gray-Blue(6927595777978-R)
COMFY.ua (Київ)
1 819 грн.
← купити
Спальник Naturehike Summer LW180 (NH21MSD09) +15°C - правий - 205см - сіро-синій 6927595777978-R
Kram-market.com.ua (Львів)
1 820 грн.
← купити
Спальний мішок Ranger Winter 225 х 85/170 см Зелений (RA 6652)
Rozetka.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Спальник літній рання весна надлегкий Naturehike Summer LW180 NH21MSD09 лівий (15°C)p-p M коричневий 6927595777954-L
Fonariki.com.ua (Київ)
1 550 грн.
← купити
Спальник надлегкий Naturehike Summer LW180 NH21MSD09 правий (15°C)p-p M коричневий (літо весна) 6927595777954-R
Fonariki.com.ua (Київ)
← купити
Спальник літній надлегкий Naturehike Summer LW180 NH21MSD09 правий (15°C)p-p M світло-зелений 6927595777930-R
Fonariki.com.ua (Київ)
← купити
Спальник надлегкий Naturehike Summer LW180 NH21MSD09 лівий, (15°C), p-p M, зелений
Rozetka.ua (Київ)
1 940 грн.
← купити
Спальник надлегкий Naturehike Lightweight Summer LW180 NH21MSD09 правий, 15°C, Medium
Rozetka.ua (Київ)
1 786 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Naturehike Lightweight Summer M, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: спальний мішок Naturehike Lightweight Summer M. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на спальний мішок Naturehike Lightweight Summer M у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія