шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Osram (цоколь)
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити лампочка Osram LED Value P60 6.5W 3000K E14 за ціною від 66 грн.

Характеристики та опис Osram LED Value P60 6.5W 3000K E14

Гарантія: 2 роки; Заявлена тривалість роботи (год): 25000; Клас енергоспоживання: A+; Індекс кольору (Ra): 80; Кут розсіювання (°): 180; Колірна температура (К): 3000; Світловий потік (лм): 560; Споживання (Вт): 6.5; Напруга: 230 В; Колба: матова; Цоколь: Е14 (міньйон); Тип: світлодіодна
Тип
світлодіодна
Цоколь
Е14 (міньйон)
Колба
матова
Напруга
230 В
Споживання
6.5 Вт
Світловий потік (яскравість)
560 лм
Колірна температура
3000 К
Кут розсіювання
180 °
Індекс кольору (Ra)
80
Довжина
89 мм
Діаметр
47 мм
Клас енергоспоживання
A+
Заявлена тривалість роботи
25000 год
Гарантія
2 роки
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60 грн.    до  100 грн.

від 66  до 117 грн.
Лампа LED Osram P60 6.8W 3000K 550lm E14 4058075623927
Leroymerlin.ua (Київ)
67 грн.
← купити
Osram Osram Led Value Р60 E14 6.5Вт 3000К 560Лм (4058075623927) 4058075623927
Венкон (Київ)
← купити
Лампочка OSRAM LED E14 6.5Вт 3000К 560Лм Р60 (4058075623927) 4058075623927
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Osram 4058075623927 — Лампа LED E14 6.5Вт 3000К 560Лм Р60 VALUE
Comtrade.ua (Київ)
66 грн.
← купити
Лампочка Osram LED VALUE CL P60 6,5W/830 230V FR E14 10X1 (4058075623927)
Rozetka.ua (Київ)
116 грн.
← купити
Лампочка Osram LED VALUE CL P60 6,5W/830 230V FR E14 10X1 (4058075623927)
Rozetka.ua (Київ)
91 грн.
← купити
Лампа Osram LED E14 6.5Вт 3000К 560Лм Р60 VALUE (4058075623927)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Лампа LED 1 шт груша 6,5 Вт 3000К E14 220-240В некерована OSRAM 4058075623927 (00137837)
Rozetka.ua (Київ)
72 грн.
← купити
Лампочка Osram LED VALUE CL P60 6,5W/830 230V FR E14 10X1 (4058075623927)
Rozetka.ua (Київ)
117 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Osram LED Value P60 6.5W 3000K E14, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: лампочка Osram LED Value P60 6.5W 3000K E14. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на лампочка Osram LED Value P60 6.5W 3000K E14 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія