шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач PLAMIX Pablo 275 PM0669 за ціною від 325 грн.

Характеристики та опис PLAMIX Pablo 275 PM0669

Гарантія виробника: 2 роки; Країна походження бренду: Китай; Підведення води: Покриття корпусу: пофарбований: білий; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Поворотний; Форма: дугоподібний; Тип змішувача: двохвентильний; Призначення: для кухні
Колір
Призначення
для кухні
Тип змішувача
двохвентильний
Форма
дугоподібний
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
пластик
Покриття корпусу
білий
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  300 грн.    до  400 грн.

від 325  до 391 грн.
Смеситель для кухни Plamix Pablo-275 white PM0669
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
325 грн.
← купити
Змішувач для кухні Plamix Pablo-275 white PM0669, Білий
MAUDAU (Київ)
361 грн.
← купити
Змішувач для кухні Plamix Pablo-275 White (без підведення) (PM0669)
Rozetka.ua (Київ)
391 грн.
← купити
Змішувач для кухні Plamix Pablo-275 білий PM0669
Rozetka.ua (Київ)
379 грн.
← купити
Змішувач для кухні Plamix Pablo-275 White (без підведення) (PM0669) ( 11605 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Plamix Pablo-275 White (без підведення) (PM0669)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Plamix Pablo-275 White (без підведення) (PM0669) ( 24984 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Plamix Pablo-275 White ( PM0669 ) 35803
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PLAMIX Pablo 275 PM0669, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач PLAMIX Pablo 275 PM0669. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач PLAMIX Pablo 275 PM0669 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія