шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять PrologiX DDR4 1x8GB [PRO8GB3200D4]

Конфігурації і ціни 62Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять PrologiX DDR4 1x8GB (PRO8GB3200D4) за ціною від 2859 грн.

Серия PrologiX DDR4 1x8GB

Модифікації PrologiX DDR4 1x8GB 2
Где купить? [PRO8GB3200D4]
Характеристики [PRO8GB3200D4]
Об'єм пам'яті
1 x 8GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
First Word Latency
13.75 нс
Робоча напруга
1.2 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3400 грн.    до  4400 грн.
G.Skill Aegis DDR4 1...
F4-3200C16S- 8GIS
від 3 613 грн.
Crucial Value DDR4 1...
CT8G4DFRA32A
від 2 656 грн.
Silicon Power DDR4 1...
SP008GBLFU32 0X02
від 3 763 грн.
Wibrand DDR4 1x8GB
WI3200DDR4D/ 8GB
від 2 789 грн.
AFOX DDR4 DIMM 1x8GB
AFLD48PH1P
від 4 183 грн.
GOODRAM DDR4 1x8GB
GR3200D464L2 2S/8G
від 2 775 грн.
AFOX DDR4 DIMM 1x8GB
AFLD48PH1C
від 3 665 грн.
INTELIGENTES DDR4 1x...
IU4DFF1/8
від 3 974 грн.
Exceleram DIMM Serie...
E40832A
від 2 809 грн.
Samsung SEC DDR4 1x8GB
K4A8G085W-BC DE
від 4 140 грн.
Golden Memory DIMM D...
GM32N22S8/8
від 2 091 грн.
ATRIA DDR4 1x8GB
UAT43200CL22 K1/8
від 3 235 грн.
A-Data DDR4 1x8GB
AD4U32008G22 -SGN
від 4 355 грн.
Patriot Memory Signa...
PSD48G320081
від 4 154 грн.
Dahua C300 DDR4 1x8GB
DDR-C300U8G3 2
від 3 496 грн.
Lexar DDR4 1x8GB
LD4AU008G-B3 200GSST
від 2 599 грн.
E4083222A
від 3 478 грн.
IU4DHE1/8
від 2 818 грн.
F4-3000C16S- 8GISB
HP DDR4 DIMM V2 1x16GB
18X16AA
від 3 899 грн.
GOODRAM IRDM PRO DDR...
IRP-W3600D4V 64L18S/8G
від 3 524 грн.
Silicon Power XPOWER...
SP008GXLZU32 0BSC
від 4 252 грн.
SP008GXLZU32 0BSI
від 4 286 грн.
Exceleram Dark DDR4 ...
ED4083222A
від 3 992 грн.
Exceleram Kudos DDR4...
EKBLACK40832 16A
Lexar THOR Gaming DD...
LD4BU008G-R3 200GSXG
від 3 176 грн.
PNY XLR8 DDR4 1x8GB
MD8GD4320016 LP
від 3 226 грн.
GOODRAM IRDM X DDR4 ...
IR-X3200D464 L16SA/8G
від 3 297 грн.
AMD R9 Gamer Series ...
R9S416G3000U 2S
від 3 499 грн.

від 2 859  до 4 567 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz Prologix (PRO8GB3200D4) PRO8GB3200D4
Itbox.ua (Київ)
4 000 грн.
← купити
Пам'ять для ПК Prologix DDR4 8GB 3200 MHz (PRO8GB3200D4) PRO8GB3200D4
Moyo.ua (Київ)
← купити
Память для настільних компютерів Prologix 8 GB DDR4 3200 MHz (PRO8GB3200D4) PRO8GB3200D4
Openshop.ua (Київ)
4 174 грн.
← купити
Оперативна памʼять Prologix DDR4 8GB 1x8GB 3200MHz (PRO8GB3200D4) PRO8GB3200D4
Jabko.ua (Львів)
2 859 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz Prologix (PRO8GB3200D4) PRO8GB3200D4
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті PrologiX 8 GB DDR4 3200 MHz (PRO8GB3200D4) 8 GB DDR4 3200 MHz (PRO8GB3200D4)
Denika.ua (Харків)
3 332 грн.
← купити
Модуль пам'яті DDR4 8GB/3200 Prologix (PRO8GB3200D4) PRO8GB3200D4
Comtrading.ua (Київ)
4 129 грн.
← купити
Оперативна пам'ять ProLogix DDR4 1x8GB (PRO8GB3200D4) PRO8GB3200D4
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Оперативна пам'ять Prologix 8 GB DDR4 3200 MHz (PRO8GB3200D4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 679 грн.
← купити
Модуль пам`ятi ddr4 8gb/3200 Prologix (pro8gb3200d4)
Tviy-Dim.com (Київ)
4 194 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PrologiX PRO8GB3200D4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять PrologiX DDR4 1x8GB (PRO8GB3200D4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять PrologiX DDR4 1x8GB (PRO8GB3200D4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія