шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити NAS-сервер QNAP TS-473A-8G за ціною від 44699 грн.
Відео 4Фото 6

Характеристики та опис QNAP TS-473A-8G

Розміри (мм): 188x199x280; віртуалізація; інтеграція з доменами; DDNS; сервер відеоспостереження; BitTorrent клієнт; мультимедіа (DLNA, iTunes, uPnP); FTP-сервер; Програмні функції: Web-сервер; дод. RAID: Single; JBOD; RAID 60; RAID 50; RAID 10; RAID 6; RAID 5; RAID 1; Підтримка RAID: RAID 0; PCIe (шт.): 2
Форм-факторнастільний
Накопичувачі
Слотів для накопичувачів 3.5"4 шт.
Макс. об'єм накопичувачів72 ТБ
Інтерфейс підключення HDDSATA 3
Гаряча заміна
PCIe2 шт.
Підтримка RAIDRAID 0
RAID 1
RAID 5
RAID 6
RAID 10
RAID 50
RAID 60
JBOD
Single
Підключення
LAN портів2 шт.
Швидкість LAN2.5 Гбіт/с
USB-A 10Gbps3 шт.
USB-C1x5Gbps (3.2 gen1)
Функції та можливості
Програмні функціїWeb-сервер
FTP-сервер
мультимедіа (DLNA, iTunes, uPnP)
BitTorrent клієнт
сервер відеоспостереження
DDNS
інтеграція з доменами
віртуалізація
Апаратна частина
Операційна системаQTS 5.0.0 / QuTS hero h5.0.0
ПроцесорAMD Ryzen Embedded V1500B
Кількість ядер4 ядра (8 потоків)
Частота процесора2.2 ГГц
Оперативна пам'ять8 ГБ
Макс. встановлюваний об'єм ОЗП64 ГБ
Слотів оперативної пам'яті2
Вбудована пам'ять5 ГБ
Інше
Енергоспоживання29.79 Вт
Охолодженняактивне
Рівень шуму21.4 дБ
Розміри188x199x280 мм
Вага5.03 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  40000 грн.    до  60000 грн.

від 44 699  до 59 066 грн.
NAS QNap TS-473A-8G
A-techno.com.ua (Київ)
49 391 грн.
← купити
NAS QNap TS-473A-8G
Itbox.ua (Київ)
50 382 грн.
← купити
Мережевий накопичувач (NAS) Qnap 4BAY 8GB TS-473A-8G
Цифра (Київ)
51 398 грн.
← купити
Мережевий накопичувач (NAS) Qnap 4BAY 8GB TS-473A-8G
Stls.store (Київ)
53 734 грн.
← купити
Мережевий дисковий масив QNAP TS-473A-8G
Click.ua (Київ)
46 474 грн.
← купити
QNap TS-473A-8G
Mallprix.com (Київ)
49 893 грн.
← купити
NAS QNap TS-473A-8G
Brain.com.ua (Київ)
← купити
NAS QNap TS-473A-8G
Comtrading.ua (Київ)
44 699 грн.
← купити
Система зберігання даних 4BAY 8GB TS-473A-8G QNAP
Nkt.ua (Київ)
46 206 грн.
← купити
QNAP TS-473A-8G
Tehnomart.com (Київ)
49 185 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати QNAP TS-473A-8G, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: nas-сервер QNAP TS-473A-8G. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на nas-сервер QNAP TS-473A-8G у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія