шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
REA (призначення)
кухня та питна вода
ванна і умивальник
Каталог товарів

Ціни57Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач REA Lungo REA-B6641 за ціною від 6973 грн.
Фото 28

Характеристики та опис REA Lungo REA-B6641

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Польща; пофарбований: чорний, білий, графіт; під золото; мідь; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 1/2"; Підведення води: Підведення води: жорсткі трубки; Тип монтажу: настінний (вертикальний); Дивертор: кнопковий; Довжина шланга (см): 150
Колір
Призначення
для ванни
для прийняття душу
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Ручний душ (душова лійка)
1 режим
Тип монтажу
настінний (вертикальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
мідь
під золото
чорний, білий, графіт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 973  до 10 717 грн.
Змішувач для ванни Rea Lungo чорний REA-B6634 з душовим гарнітуром
Santechshara.ua (Київ)
8 564 грн.
← купити
Rea Rea Lungo Brushed Gold REA-B8010
Венкон (Київ)
10 717 грн.
← купити
Змішувач для ванни та душу REA LUNGO L. GOLD золото REA-B6635
Santehico.com.ua (Київ)
10 296 грн.
← купити
Змішувач для ванни Rea Lungo chrome з ручним душем (REA-B6641) keramis-15676
365shop.biz (Київ)
6 973 грн.
← купити
Змішувач для ванни Rea Lungo chrome з ручним душем (REA-B6641) REA-B6641
Bom.com.ua (Київ)
← купити
Смеситель для ванны и душа Rea Lungo L.gold золото REA-B6635
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
9 173 грн.
← купити
Смеситель для ванны Rea Lungo chrome с ручным душем (REA-B6641) keramis-15676
26.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для ванни Rea Lungo (REA-B6634) чорний - матовий REA-B6634
Kram-market.com.ua (Львів)
7 582 грн.
← купити
Змішувач для ванни/душу REA LUNGO / хром (REA-B6641)
Wellgood.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для ванни Rea Lungo (Rea-B6634) чорний - матовий
MAUDAU (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати REA Lungo REA-B6641, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач REA Lungo REA-B6641. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач REA Lungo REA-B6641 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія