шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
REA (призначення)
кухня та питна вода
ванна і умивальник
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач REA Verso REA-B9140 за ціною від 6037 грн.
Фото 10

Характеристики та опис REA Verso REA-B9140

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Польща; Висота змішувача (мм): 260; під золото; Покриття корпусу: нікель; Діаметр підключення: G 3/8"; Довжина підключення (мм): 500; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (окремостоящий); Запірний клапан: керамічний
Колір
Призначення
для умивальника
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
прямий
Тип монтажу
настільний (окремостоящий)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
нікель
під золото
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  7250 грн.

від 6 037  до 9 003 грн.
Змішувач для раковини Rea Verso чорний REA-B7902
Santechshara.ua (Київ)
6 037 грн.
← купити
Rea Rea Verso Nikiel Brushed REA-B9140
Венкон (Київ)
6 370 грн.
← купити
Змішувач для умивальника Rea Verso високий (REA- B9140) матовий нікель REA-B9140
Kram-market.com.ua (Львів)
← купити
Змішувач для умивальника Rea Verso матовий нікель (REA-B9140) keramis-18778
365shop.biz (Київ)
← купити
Смеситель для умывальника Rea Verso высокий brushed gold REA-B6564
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
6 646 грн.
← купити
Змішувач для умивальника Rea Verso матовий нікель високий (REA- B9140) REA-B9140
Bom.com.ua (Київ)
← купити
Смеситель для умывальника Rea Verso матовий никель высокий (REA-B9140) keramis-18778
26.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для раковини REA VERSO / нікель / матовий / високий (REA-B9140)
Wellgood.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника Rea Verso високий (REA- B9140) матовий нікель
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для раковини (умивальника) REA VERSO NIKIEL BRUSHED нікель високий (REA-B9140)
Rozetka.ua (Київ)
6 371 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати REA Verso REA-B9140, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач REA Verso REA-B9140. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач REA Verso REA-B9140 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія