шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичні меблі SKIF Outdoor Keeper I за ціною від 434 грн.
Фото 12

Характеристики та опис SKIF Outdoor Keeper I

Вага (кг): 0.77; Розміри (в складеному), (см): 7х31х35; Розміри (в розкладеному), (см): 27х31х35; Ремінь для перенесення; Кишеня; Матеріал каркасу: сталь; Макс. навантаження (кг): 80; Призначення: стілець-кенгуру
Колір
Тип
стілець-кенгуру
Макс. навантаження
80 кг
Матеріал каркасу
сталь
Кишеня
Ремінь для перенесення
Розміри (в розкладеному)
27х31х35 см
Розміри (в складеному)
7х31х35 см
Вага
0.77 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  475 грн.    до  850 грн.

від 434  до 816 грн.
Стілець Skif Outdoor Keeper I Orange QP-FD06OR
Fonariki.com.ua (Київ)
635 грн.
← купити
Стілець Skif Outdoor Keeper I Blue
Sportorg.com.ua (Харків)
434 грн.
← купити
Стілець Skif Outdoor Keeper I Orange
Namushke.com.ua (Харків)
← купити
Стілець розкладний Skif Outdoor Keeper I Помаранчевий (1013-389.01.04)
MAUDAU (Київ)
699 грн.
← купити
Стілець розкладний Skif Outdoor Keeper I, колір:orange (9610400020)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Стілець Skif Outdoor Keeper I Orange
Sportorg.com.ua (Харків)
← купити
Стілець розкладний SKIF Outdoor Keeper I Orange (3890104)
Rozetka.ua (Київ)
816 грн.
← купити
Портативний складаний стілець Skif Outdoor Keeper I Orenge (QP-FD06OR) [145918]
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Стул Keeper I Blue Skif Outdoor
Rozetka.ua (Київ)
636 грн.
← купити
Стул Keeper I Blue Skif Outdoor L
Rozetka.ua (Київ)
616 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SKIF Outdoor Keeper I, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичні меблі SKIF Outdoor Keeper I. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичні меблі SKIF Outdoor Keeper I у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія