шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 58Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити автоакумулятор TAB Polar Blue (56013B) за ціною від 3517 грн.
Відео 3

Серия TAB Polar Blue

Модифікації TAB Polar Blue 7
Характеристики [56013B]
Тип
стартерний
Призначення
авто
Обслуговування
обслуговуваний
Форм-фактор
європейський
Тип електроліту
SLA (свинцево-кислотний)
Тип пластин
Ca-Ca (кальцієві)
Клеми
конус (Euro)
Розташування клем
стандартне
Полярність
+ ліворуч
Напруга
12 В
Ємність батареї
60 Агод
Пусковий струм EN
600 А
Індикатор заряду
Ручка для перенесення
Габарити (ДхШхВ)
242x175x190 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2900 грн.    до  4100 грн.
Westa Red EFB
Red EFB 6CT-63L
від 3 215 грн.
Exide Premium
Premium 60L
від 3 587 грн.
Exide Premium
Premium 64L
від 3 736 грн.
Exide Premium
Premium 61LL
від 3 549 грн.
Platin Silver
Silver 6CT-60LL
від 3 142 грн.
Maxion Premium
Premium 6CT-60L
від 3 865 грн.
Red Horse Professional
Professional 6CT-60LL
від 3 321 грн.
TAB Polar Blue
Polar Blue 66L
від 3 744 грн.
Carbon LongLife
LongLife 6CT-62L
від 3 097 грн.
FIAMM Titanium Pro
7905998
від 3 986 грн.
NEW FORMULA Premium
Premium 6CT-65L
від 3 029 грн.
Electron Power Plus
Power Plus 6CT-62L
від 3 049 грн.
AKO Prestige
Prestige 60L
від 3 040 грн.
Kainar Standart
Standart 6CT-62L
від 2 695 грн.
AutoPart Galaxy Silver
Galaxy Silver 6CT-60L
від 2 850 грн.
NEW FORMULA Premium
Premium 6CT-60L
від 2 852 грн.
Eurokraft Gold
Gold 62L
від 3 008 грн.
Lemberg Superior Power
LB60-1
від 2 925 грн.
Midac Hermeticum
S562 065 059
від 3 660 грн.
TAB Polar
Polar 60L
від 3 108 грн.
Extreme Style Standard
Standard 6CT-65L
від 3 594 грн.
Vesna Premium
Premium 62LL
від 3 525 грн.
Energizer EFB
EFB 60L
від 3 799 грн.
DECARO Profi
Profi 6CT-60L
від 3 472 грн.
Vesna Power
Power 60L
від 3 216 грн.
Forse Original
6CT-65L
від 3 513 грн.
Inter Premium
Premium 6CT-65L
від 3 935 грн.
Forse Original
6CT-60L
від 2 599 грн.
Forse EFB
EFB 6CT-60LL
від 3 300 грн.
Fortis Standard
Standard 6CT-62L

від 3 517  до 4 650 грн.
Акумулятор автомобільний TAB 60 Ah/12V Polar Blue (121 160) 121 160
Itbox.ua (Київ)
3 529 грн.
← купити
Акумулятор автомобільний TAB 60 Ah/12V Polar Blue (121 160) 121 160
Brain.com.ua (Київ)
← купити
TAB Polar Blue 60 Ah 12V (1) (121160)
Mobitek.com.ua (Київ)
3 517 грн.
← купити
Автомобільний акумулятор 60 Ah/12V TAB Polar Blue (1) (121 160)
Rozetka.ua (Київ)
3 774 грн.
← купити
TAB Polar Blue 60 Ah 12V (1) (121160)
Palladium.ua (Київ)
3 620 грн.
← купити
Акумулятор TAB Polar Blue 60 Ah/12V [+ -]
Rozetka.ua (Київ)
3 614 грн.
← купити
Акумулятор TAB Polar Blue 60 Ah/12V [- +]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумулятор автомобільний TAB 60 Ah/12V Polar (121 160)[50267]
Rozetka.ua (Київ)
3 904 грн.
← купити
Аккумулятор 60 Ah/12V TAB Polar Blue 121 160
Rozetka.ua (Київ)
4 650 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TAB 56013B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: автоакумулятор TAB Polar Blue (56013B). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на автоакумулятор TAB Polar Blue (56013B) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія