шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни57Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити мультипіч Tefal Easy Fry Mega EY855D10 за ціною від 4487 грн.
Відео 2Фото 7

Характеристики та опис Tefal Easy Fry Mega EY855D10

Вага (кг): 5.7; Габарити (мм): 315x310х396; Матеріал корпуса: пластик з металом; антипригарне покриття;єм (л): 7.5; Об' Режими: випічка; овочі; піца; риба; креветки;ясо; м’ курка; Програми: фрі; Потужність (Вт): 2020; Тип: аерогриль-мультипіч
Колір
Тип
аерогриль-мультипіч
Потужність
2020 Вт
Кількість програм
8
Програми
фрі
курка
м’ясо
креветки
риба
піца
овочі
Режими
випічка
t приготування
80 – 200 °С
Об'єм
7.5 л
Функції та можливості
антипригарне покриття
Керування
поворотний перемикач із сенсорами
Матеріал корпуса
пластик з металом
Габарити (ВхШхГ)
315x310х396 мм
Вага
5.7 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Руководство пользователя Tefal Easy Fry Mega EY8558G0
Инструкция по технике безопасности Tefal Easy Fry Mega EY8558G0
Tefal Easy Fry Mega EY855BE0
від 4 487  до 9 499 грн.
Мультипіч (Аерогриль) Tefal EASY FRY MEGA EY855D10
Shop.Tefal.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити
Tefal Мультипіч Tefal Easy Fry Mega EY855D10 Black
MTA.ua (Київ)
9 499 грн.
← купити
Мультипіч Tefal Easy Fry Mega EY855D10
Tendo.com.ua (Київ)
4 606 грн.
← купити
Мультипіч Tefal Easy Fry Mega EY855D10
Foroom.com.ua (Київ)
4 753 грн.
← купити
Мультипіч Tefal Easy Fry Mega EY855D10
Touch (Дніпро)
5 199 грн.
← купити
Мультипіч Tefal Easy Fry Mega EY855D10
Moyo.ua (Київ)
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry Mega EY855D10
Openshop.ua (Київ)
4 800 грн.
← купити
Мультипіч Tefal EY855D10 Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Мультипіч Tefal EY855D10
Nkt.ua (Київ)
5 395 грн.
← купити
Мультипіч TEFAL EY855D10
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
TEFAL EY855D10
Pro100market.com.ua (Київ)
5 478 грн.
← купити
Мультипіч Tefal Easy Fry Mega EY855D10
Jabko.ua (Львів)
4 699 грн.
← купити
TEFAL EY855D10
Vodogreyka.com.ua (Київ)
5 506 грн.
← купити
Tefal Easy Fry Mega EY855D10
Megadom.net (Дніпро)
4 599 грн.
← купити
Фритюрниця Tefal Easy Fry Mega EY855D10
Цифра (Київ)
4 840 грн.
← купити
Фритюрниця Tefal Easy Fry Mega EY855D10
Stls.store (Київ)
4 889 грн.
← купити
Мультипіч Tefal Easy Fry Mega EY855D10
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
5 060 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry Mega EY855D10
Tomdom.in.ua (Львів)
4 496 грн.
← купити
Мультипіч Tefal EY855D10 Easy Fry Mega 7.5L
Skay.ua (Одеса)
5 839 грн.
← купити
Мультипічь Tefal EY855D10 Easy Fry Mega
Znatok.zp.ua (Запоріжжя)
5 299 грн.
← купити
Мультипіч Tefal EasyFry Mega EY855D10 UA
Sota.store (Київ)
5 415 грн.
← купити
Мультипечь Tefal Easy Fry Mega EY855D10
Mobileplanet.ua (Одеса)
6 077 грн.
← купити
Tefal Easy Fry Mega EY855D10
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 580 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry Mega EY855D10
Denika.ua (Харків)
4 727 грн.
← купити
Tefal EY855D10
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мультипіч TEFAL EY 855D 10
ТЕХНОточка (Київ)
6 023 грн.
← купити
Tefal Easy Fry Mega EY855D10 мультипіч, Функція Extra Crisp, Додаток My Tefal, 9 автоматичних програм, Таймер відстрочки ста
Xfrost.net.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Tefal Easy Fry Mega EY855D10
Comtrading.ua (Київ)
5 482 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry Mega EY855D10
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 493 грн.
← купити
TEFAL EY855D10
1smarty.com.ua (Київ)
5 451 грн.
← купити
Мультипіч Tefal EASY FRY MEGA EY855D10
Bitovoy.com.ua (Київ)
5 021 грн.
← купити
Tefal EY855D10
Tehnohata.ua (Київ)
6 625 грн.
← купити
Аерофритюрниця Tefal EY855D10 7,5 л
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 325 грн.
← купити
Мультипіч Tefal EY855D10
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 756 грн.
← купити
Мультипечь Tefal EY855D10
Q-techno.com.ua (Київ)
5 153 грн.
← купити
Мультипіч-аерогриль Tefal EASY FRY MEGA (EY855D10) (Global) (EY855D10)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Tefal Easy Fry Mega EY855D10
Tehnomart.com (Київ)
4 961 грн.
← купити
Мультипіч Tefal EY855D10
Axm.com.ua (Харків)
5 399 грн.
← купити
Мультипіч Tefal EASY FRY MEGA EY855D10
Citrus.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Tefal EY855D10
Zhuk.ua (Київ)
6 048 грн.
← купити
Мультипіч Tefal EY855D10
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Мультипіч Мультиварка Tefal EY855D10
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 101 грн.
← купити
Мультипіч Tefal EY855D10
MAUDAU (Київ)
6 549 грн.
← купити
Tefal EY855D10
Kvshop.com.ua (Київ)
6 277 грн.
← купити
Мультипіч Tefal Easy Fry Mega чорна (EY855D10)
Eva.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry Mega EY855D10 NW63994
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 098 грн.
← купити
Мультипіч TEFAL Easy Fry Mega EY855D10
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Tefal Easy Fry Mega EY855D10Sale
Moyo.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry Mega EY855D10
Zaua.store (Львів)
4 490 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry Mega EY855D10
Saren.com.ua (Львів)
4 497 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry Mega EY855D10
Timesport.com.ua (Львів)
4 487 грн.
← купити
Мультипіч Tefal EY855D10 (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 743 грн.
← купити
Мультипіч TEFAL EY 855D 10
ТЕХНОточка (Київ)
5 327 грн.
← купити
Мультипіч Tefal EY855D10
MAUDAU (Київ)
7 388 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry Mega EY855D10
MAUDAU (Київ)
← купити
Аерогриль Tefal EY855D10
MAUDAU (Київ)
← купити
Аерогриль Tefal EY855D10 PG-EY855D10
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Tefal Easy Fry Mega EY855D10, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мультипіч Tefal Easy Fry Mega EY855D10. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мультипіч Tefal Easy Fry Mega EY855D10 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія