шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити настільна лампа TITANUM TLTF-009W за ціною від 494 грн.
Фото 7

Характеристики та опис TITANUM TLTF-009W

Вага (г): 520; Габарити (мм): 335x122x59; Сенсорне управління; шарнірний корпус; регулювання колірної температури; Рівнів яскравості: регулювання яскравості; Колірна температура (К): 3000 – 6500; Світловий потік (лм): 500; Максимальна потужність (Вт): 10; Основне джерело живлення: мережа 230 В; Джерело світла: світлодіод (LED)
Колір
Типдля навчання / офісу
Джерело світласвітлодіод (LED)
Основне джерело живленнямережа 230 В
Характеристики
Максимальна потужність10 Вт
Світловий потік500 Лм
Колірна температура3000 – 6500 К
Функції та можливостірегулювання яскравості
регулювання колірної температури
шарнірний корпус
Керування
Сенсорне управління
Інше
Матеріал корпуса / плафонапластик
Габарити335x122x59 мм
Вага520 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 494  до 1 034 грн.
Titanum Настільна лампа Titanum TLTF-009W White 10 Вт, 3000K-6500K
MTA.ua (Київ)
599 грн.
← купити
TITANUM TLTF-009W
Mallprix.com (Київ)
515 грн.
← купити
LED лампа Titanum TLTF-009W настільна 10W 3000-6500K (TLTF-009W)
MAUDAU (Київ)
545 грн.
← купити
Настільна лампа Titanum 10W White (TLTF-009W) TLTF-009W
Click.ua (Київ)
← купити
Настільна лампа TITANUM TLTF-009W 10W White (25907) 25907
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
LED лампа настільна TITANUM TLTF-009W 10W 3000-6500K 220V 25907
Comtrading.ua (Київ)
789 грн.
← купити
Настільна лампа TITANUM 10W 3000-6500K white (TLTF-009W) Акція!
АЛЛО (Київ)
623 грн.
← купити
Настільна лампа TITANUM LED 10W 3000-6500K 220V (TLTF-009W) TLTF-009W
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Настільна лампа TITANUM LED 10W 3000-6500K 220V (TLTF-009W) TLTF-009W
Itbox.ua (Київ)
← купити
TITANUM LED 10W 3000-6500K White (TLTF-009W) 25907
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
LED лампа настільна TITANUM TLTF-009W 10W 3000-6500K 220V 906047
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
596 грн.
← купити
LED лампа настільна TITANUM TLTF-009W 10W 3000-6500K 220V 25907
Compx.ua (Київ)
← купити
Лампа настільна LED TITANUM TLTF-009W 10W 3000-6500K 220V/25907
Rozetka.ua (Київ)
592 грн.
← купити
Настольная лампа TITANUM LED 10W 3000-6500K 220V (TLTF-009W) TLTF-009W
Comtrading.ua (Київ)
875 грн.
← купити
LED лампа настільна TITANUM TLTF-009W 10W 3000-6500K 220V
MAUDAU (Київ)
620 грн.
← купити
LED лампа настільна TITANUM TLTF-009W 10W 3000-6500K 220V (25907)
MAUDAU (Київ)
609 грн.
← купити
Настільна світлодіодна LED лампа TITANUM TLTF-009W 10W 3000-6500K 220V біла
Rozetka.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Лампа TITANUM TLTF-009W 10W 3000-6500K 220V
Rozetka.ua (Київ)
494 грн.
← купити
Лампа LED настiльна TITANUM TLTF-009W 10 W 3000-6500K
Rozetka.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Настільна світлодіодна лампа TITANUM TLTF-009W 10 W 3000-6500 K
Rozetka.ua (Київ)
857 грн.
← купити
LED лампа настільна TITANUM TLTF-009W 10W 3000-6500K
Rozetka.ua (Київ)
654 грн.
← купити
LED лампа настільна TITANUM TLTF-009W 10W 3000-6500K 220V
Rozetka.ua (Київ)
727 грн.
← купити
Настільна LED лампа TITANUM TLTF-009W 10W 500 Lm 3000-6500K White (25907)
Rozetka.ua (Київ)
1 034 грн.
← купити
Лампа LED TITANUM 10W 3000-6000K 220V біла VIDEX TLTF-009W
Rozetka.ua (Київ)
595 грн.
← купити
Настільна світлодіодна LED лампа TITANUM TLTF-009W 10W 3000-6500K 220V біла
Rozetka.ua (Київ)
845 грн.
← купити
Настільна лампа TITANUM LED 10W 3000-6500K 220V (TLTF-009W) (194267)
Rozetka.ua (Київ)
878 грн.
← купити
Лампа LED TITANUM TLTF-009W 10W 3000, 4000, 6000 220V біла
Rozetka.ua (Київ)
685 грн.
← купити
LED лампа настільна TITANUM TLTF-009W 10WVB3000-6500K 220V 25907
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Лампа настільна біла LED TITANUM 10W 3000-6500K 220V (TLTF-009W)
Rozetka.ua (Київ)
605 грн.
← купити
Лампа настільна LED TITANUM 10 Вт 3000-6500K біла (TLTF-009W)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Настільна світлодіодна LED лампа TITANUM TLTF-009W 10W 3000-6500K 220V біла
Rozetka.ua (Київ)
848 грн.
← купити
Настільна лампа TITANUM LED 10W 3000-6500K 220V (TLTF-009W) TITANUM TLTF-009W 907070
Rozetka.ua (Київ)
822 грн.
← купити
Настільна лампа TITANUM LED 10W 3000-6500K 220V (TLTF-009W)
Rozetka.ua (Київ)
800 грн.
← купити
LED лампа настільна TITANUM TLTF-009W 10W 3000-6500K
Rozetka.ua (Київ)
590 грн.
← купити
LED лампа настільна TITANUM TLTF-009W 10W 3000-6500K 220V
Rozetka.ua (Київ)
766 грн.
← купити
Настільна лампа TITANUM LED 10W 3000-6500K 220V (TLTF-009W)
Rozetka.ua (Київ)
890 грн.
← купити
Настільна LED лампа TITANUM TLTF-009W 10W 500 Lm 3000-6500K White (25907)
Rozetka.ua (Київ)
882 грн.
← купити
LED лампа настiльна TITANUM TLTF-009W 10W 3000-6500K
Rozetka.ua (Київ)
621 грн.
← купити
Лампа настільна Titanum TLTF-009W, White
Rozetka.ua (Київ)
718 грн.
← купити
Настільна лампа TITANUM LED 10W 3000-6500K 220V (TLTF-009W)
Rozetka.ua (Київ)
937 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TITANUM TLTF-009W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: настільна лампа TITANUM TLTF-009W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на настільна лампа TITANUM TLTF-009W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія