шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Topaz (призначення)
умивальник з гігієнічною лійко
Каталог товарів

Ціни59Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Topaz Barts 07403-H36 за ціною від 1323 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Topaz Barts 07403-H36

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Польща; Висота змішувача (мм): 320; Покриття корпусу: хром; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Висота струменя (мм): 243; Глибина струменя (мм): 175; Поворотний; Форма: дугоподібний
Колір
Призначення
для кухні
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
дугоподібний
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1450 грн.    до  2000 грн.

від 1 323  до 2 053 грн.
Topaz Topaz Barts TB 07403-H36
Венкон (Київ)
1 830 грн.
← купити
Кран для кухні однозахватний TOPAZ BARTS TB 07403-H36 хром латунь 000015770 gz-000015770
Drop.ua (Київ)
1 328 грн.
← купити
Змішувач для кухні Topaz Barts TB 07403-H36-BL, чорний (9694900304195587) 4032025021
Teploradost.com.ua (Київ)
1 824 грн.
← купити
Змішувач для кухні TOPAZ BARTS TB 07403-H36, Шланги TAQ-M1055 9694900304190663
Prostir-tepla.com.ua (Київ)
← купити
Смеситель для кухни Topaz Barts TB 07403-H36 000015770
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні TOPAZ BARTS TB 07403-H36-W 000020804
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Змішувач для кухні TOPAZ BARTS TB 07403-H36
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач-кран кухонний TOPAZ BARTS-TB 07403-H36
Rozetka.ua (Київ)
1 757 грн.
← купити
Topaz Topaz Barts TB 07403-H36-W
Венкон (Київ)
← купити
Topaz Topaz Barts TB 07403-H36-BL
Венкон (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Topaz Barts 07403-H36, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Topaz Barts 07403-H36. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Topaz Barts 07403-H36 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія