шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 78Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити автоакумулятор Topla EFB Stop & Go (65RL) за ціною від 5267 грн.
Відео 14

Серия Topla EFB Stop & Go

Модифікації Topla EFB Stop & Go 9
Характеристики [EFB Stop & Go 65RL]
Тип
стартерний
Призначення
авто
Обслуговування
необслуговуваний
Форм-фактор
європейський
Тип електроліту
EFB (свинцево-кислотний)
Клеми
конус (Euro)
Розташування клем
стандартне
Полярність
+ праворуч
Напруга
12 В
Ємність батареї
65 Агод
Пусковий струм EN
650 А
Ручка для перенесення
Габарити (ДхШхВ)
278x175x175 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3600 грн.    до  7500 грн.
Bosch S5 EFB/S4 EFB
565 501 065
від 4 571 грн.
AutoPart Galaxy EFB
Galaxy EFB 6CT-70R
від 5 200 грн.
Varta Black Dynamic
570409064
від 4 461 грн.
Varta Blue Dynamic
Blue Dynamic 72RL
від 4 515 грн.
AutoPart Galaxy EFB
Galaxy EFB 6CT-72R
від 5 069 грн.
TAB EFB Stop & Go
EFB Stop & Go 65R
від 5 181 грн.
Centra Futura
Futura CA722
від 5 277 грн.
Varta Blue Dynamic EFB
Blue Dynamic EFB 65RL
від 5 564 грн.
AutoPart Galaxy EFB II
Galaxy EFB II 6CT-70RL
від 5 252 грн.
ERA EFB
EFB 65RL
від 4 703 грн.
TAB EFB Stop & Go
EFB Stop & Go 70R
від 5 696 грн.
Varta Black Dynamic
570144064
від 4 529 грн.
Tudor Start-Stop EFB
Start-Stop EFB 6CT-70R
від 5 265 грн.
Bosch S4 Silver
572 409 068
від 4 276 грн.
Exide Start-Stop EFB
Start-Stop EFB 65RL
від 4 417 грн.
Macht EFB Start-Stop
EFB 6CT-70R
від 4 526 грн.
ERA EFB
EFB 70R
від 5 269 грн.
Topla EFB Stop & Go
EFB Stop & Go 70R
від 5 528 грн.
GS Yuasa YBX3000
YBX3100
від 4 420 грн.
Mutlu EFB
EFB 72R
від 5 950 грн.
Duracell Starter
DS72
від 4 625 грн.
FIAMM Titanium Pro
7905153
від 4 575 грн.
ENRG EFB
565500065
від 4 546 грн.
Energizer EFB
EFB 65RL
від 4 135 грн.
ERA SLI
572409068
від 4 270 грн.
Midac Hermeticum
S572 018 068
від 4 680 грн.
Exide Start-Stop EFB
Start-Stop EFB 70R
від 5 079 грн.
Midac Itineris EFB
IT3 EFB
від 6 120 грн.
Bosch S5 EFB/S4 EFB
570 500 065
від 5 657 грн.
Kraissmann AGM
AGM 6CT-70R
від 4 999 грн.

від 5 267  до 6 539 грн.
Topla EFB Euro 65 Ah 12V (0) (112 065)
Palladium.ua (Київ)
5 267 грн.
← купити
Topla EFB Euro 65 Ah 12V (0) (112 065)
Mobitek.com.ua (Київ)
← купити
Акумулятор Topla EFB 65 Ah/12V "0" (+ справа)
Rozetka.ua (Київ)
5 392 грн.
← купити
Аккумулятор автомобільний Topla 65 Ah/12V Topla EFB Euro (112 065)
Rozetka.ua (Київ)
6 539 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Topla EFB Stop & Go 65RL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: автоакумулятор Topla EFB Stop & Go (65RL). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на автоакумулятор Topla EFB Stop & Go (65RL) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія