шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 [Advanced C0285]

Конфігурації і ціни 1083Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0285) за ціною від 49387 грн.
Фото 9

Серия Vinga AIO Advanced 27

Модифікації Vinga AIO Advanced 27 111
Характеристики [Advanced C0285]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
27 "
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS / 165 Гц /
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i3
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вхід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11aс)
Bluetooth
v4.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
545x612x175 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  60000 грн.
Artline Business M73
M73v16Win
від 58 343 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0276
від 49 258 грн.
Artline Business M75
M75v21Win
від 54 383 грн.
Artline Business M75
M75v07Win
від 56 623 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0273
від 48 176 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0252
від 48 149 грн.
Artline Business M73
M73v07Win
від 53 896 грн.
Artline Business M73
M73v15Win
від 53 632 грн.
Artline Business M73
M73v08Win
від 58 075 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0279
від 51 870 грн.
Artline Business M78
M78v04Win
від 59 086 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0283
від 49 356 грн.
Artline Business M73
M73v09
від 55 616 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0297
від 49 673 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0280
від 48 274 грн.
Artline Business M75
M75v24Win
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0294
від 48 160 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0291
від 51 373 грн.
Artline Business M75
M75v22Win
від 52 663 грн.
Artline Business M78
M78v02Win
від 52 399 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0286
від 51 968 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0278
від 50 114 грн.
Artline Business M75
M75v25
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0301
від 51 069 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0304
від 47 631 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0275
від 47 502 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0298
від 51 470 грн.
Lenovo IdeaCentre AI...
F0HM00W9UO
від 52 282 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0290
від 49 617 грн.
HP 27-cr10 All-in-One
D3MU2EA
від 50 315 грн.

від 49 387  до 66 927 грн.
Моноблок VINGA AIO Advanced C0285 (I3M32INTWP.C0285) I3M32INTWP.C0285
FOXTROT.UA (Київ)
53 542 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0285 (I3M32INTWP.C0285) I3M32INTWP.C0285
Itbox.ua (Київ)
← купити
Компьютер Vinga AIO Advanced C0285 (I3M32INTWP.C0285)
Q-techno.com.ua (Київ)
51 979 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0285 (I3M32INTWP.C0285) I3M32INTWP.C0285
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0285 (I3M32INTWP.C0285) I3M32INTWP.C0285
icom.net.ua (Київ)
49 387 грн.
← купити
Моноблок Vinga AIO Advanced C0285 (I3M32INTWP.C0285)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0285
Rozetka.ua (Київ)
63 340 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0285 (I3M32INTWP.C0285)
Rozetka.ua (Київ)
66 927 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0285 (I3M32INTWP.C0285)
Rozetka.ua (Київ)
58 438 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vinga Advanced C0285, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0285). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0285) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія