шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 [Advanced C0331]

Конфігурації і ціни 1191Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0331) за ціною від 35098 грн.
Фото 9

Серия Vinga AIO Advanced 27

Модифікації Vinga AIO Advanced 27 111
Характеристики [Advanced C0331]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
27 "
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS / 165 Гц /
Чипсет
AMD A520
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Radeon Vega 7
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вхід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11aс)
Bluetooth
v4.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
545x612x175 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  36000 грн.    до  42000 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0349
від 35 089 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0325
від 35 205 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0238
від 34 014 грн.
Artline Business M75
M75v06
від 40 519 грн.
Artline Business M74
M74v18
від 37 570 грн.
Artline Business M78
M78v01
від 41 266 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0235
від 26 426 грн.
Artline Business M74
M74v16
від 37 087 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0328
від 32 760 грн.
Artline Business M75
M75v17
від 36 340 грн.
Artline Business M75
M75v19
від 39 289 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0355
від 34 615 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0244
від 34 191 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0223
від 36 095 грн.
Artline Business M74
M74v28
від 37 834 грн.
Artline Business M74
M74v26
від 37 306 грн.
Artline Business M73
M73v06
Artline Business M73
M73v05
Artline Business M73
M73v12
Artline Business M75
M75v05
Artline Business M74
M74v17
від 41 752 грн.
Lenovo IdeaCentre AI...
F0HM0128UO
від 40 592 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0217
від 32 377 грн.
Artline Business M74
M74v10
від 35 615 грн.
Artline Business M74
M74v24
від 36 076 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0344
від 35 017 грн.
Artline Business M74
M74v25Win
від 39 772 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0229
від 34 578 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0345
від 35 903 грн.
Artline Business M74
M74v27Win
від 40 300 грн.

від 35 098  до 47 493 грн.
Моноблок VINGA AIO Advanced C0331 Black (R5M16INT.C0331) R5M16INT.C0331
FOXTROT.UA (Київ)
37 995 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0331 (R5M16INT.C0331) R5M16INT.C0331
Itbox.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0331 (R5M16INT.C0331) R5M16INT.C0331
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Компьютер Vinga AIO Advanced C0331 (R5M16INT.C0331)
Q-techno.com.ua (Київ)
36 802 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0331 (R5M16INT.C0331) R5M16INT.C0331
icom.net.ua (Київ)
35 098 грн.
← купити
Моноблок Vinga AIO Advanced C0331 (R5M16INT.C0331)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0331
Rozetka.ua (Київ)
44 948 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0331 (R5M16INT.C0331)
Rozetka.ua (Київ)
47 493 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0331 (R5M16INT.C0331)
Rozetka.ua (Київ)
41 470 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0331 (R5M16INT.C0331)
Rozetka.ua (Київ)
39 996 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vinga Advanced C0331, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0331). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0331) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія