шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 [Advanced C0358]

Конфігурації і ціни 1083Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0358) за ціною від 40360 грн.
Фото 9

Серия Vinga AIO Advanced 27

Модифікації Vinga AIO Advanced 27 111
Характеристики [Advanced C0358]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
27 "
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS / 165 Гц /
Чипсет
AMD A520
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.9 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon Vega 7
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вхід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11aс)
Bluetooth
v4.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
545x612x175 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  42000 грн.    до  49000 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0247
від 37 956 грн.
Artline Business M74
M74v19
від 42 189 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0337
від 37 782 грн.
Artline Business M74
M74v09
від 44 962 грн.
Artline Business M78
M78v02
від 45 490 грн.
Artline Business M78
M78v03
від 43 510 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0241
від 42 430 грн.
Artline Business M75
M75v21
від 47 474 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0292
від 42 586 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0232
від 37 790 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0338
від 40 396 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0336
від 40 210 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0359
від 36 878 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0357
від 40 540 грн.
Artline Business M74
M74v28Win
від 44 743 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0245
від 40 865 грн.
Artline Business M75
M75v22
від 45 712 грн.
Artline Business M74
M74v26Win
від 44 260 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0271
від 41 063 грн.
HP 27-cr10 All-in-One
D3SB6EA
від 42 768 грн.
HP 27-cr10 All-in-One
D3SB5EA
від 45 999 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0335
від 39 263 грн.
Artline Business M73
M73v15
від 46 723 грн.
Artline Business M75
M75v20
від 43 246 грн.
Artline Business M73
M73v07
від 46 942 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0356
від 38 603 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0274
від 42 146 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0354
від 38 468 грн.
Acer Aspire C27-195
DQ.BMFME.002
від 42 800 грн.
Artline Business M73
M73v14
від 42 763 грн.

від 40 360  до 54 607 грн.
All-in-one VINGA AIO Advanced C0358 (R5M32INT.C0358) R5M32INT.C0358
FOXTROT.UA (Київ)
43 686 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0358 (R5M32INT.C0358) R5M32INT.C0358
Itbox.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0358 (R5M32INT.C0358)
Q-techno.com.ua (Київ)
42 410 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0358 (R5M32INT.C0358) R5M32INT.C0358
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0358 (R5M32INT.C0358) R5M32INT.C0358
icom.net.ua (Київ)
40 360 грн.
← купити
Моноблок Vinga AIO Advanced C0358 (R5M32INT.C0358)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0358
Rozetka.ua (Київ)
51 680 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0358 (R5M32INT.C0358)
Rozetka.ua (Київ)
54 607 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0358 (R5M32INT.C0358)
Rozetka.ua (Київ)
47 682 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vinga Advanced C0358, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0358). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0358) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія