шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Vinga Advanced D84 [Advanced D8378]

Конфігурації і ціни 554Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Vinga Advanced D84 (Advanced D8378) за ціною від 29487 грн.
Фото 3

Серия Vinga Advanced D84

Модифікації Vinga Advanced D84 54
Характеристики [Advanced D8378]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A520
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
Radeon Vega 8
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
DisplayPort
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
455x200x365 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  26000 грн.    до  34000 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8048
від 26 873 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11342
від 29 171 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8054
від 27 339 грн.
2E-11343
від 29 570 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8379
від 31 378 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8051
від 26 952 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8078
від 31 383 грн.
HP 290 G9 SFF
6D4E1EA
від 30 492 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5762
від 28 944 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6806
від 28 284 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0102
від 27 666 грн.
Artline Business B29
B29v58Win
від 31 366 грн.
2E Rational Alfa
2E-10108
від 30 014 грн.
2E-11331
від 26 684 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8413
від 30 888 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8049
від 25 947 грн.
HP 290 G9 SFF
6B2T9EA
від 28 735 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0054
від 30 358 грн.
Artline Business B27
B27v65Win
від 27 329 грн.
Artline Business B27
B27v58Win
від 28 156 грн.
2E-11345
від 30 414 грн.
Artline Business X22
X22v05
від 26 928 грн.
HP 290 G9 MT
6D3A5EA
від 27 546 грн.
Artline Business B47
B47v11Win
від 32 274 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0074
від 31 133 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6836
від 31 515 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0073
від 25 275 грн.
2E-11346
від 30 814 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8395
від 25 960 грн.
Artline Business B47
B47v11
від 25 654 грн.

від 29 487  до 35 648 грн.
Комп'ютер VINGA Advanced D8378 (R7M8INTWH.D8378) R7M8INTWH.D8378
FOXTROT.UA (Київ)
30 134 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga Advanced D8378 (R7M8INTWH.D8378) R7M8INTWH.D8378
Itbox.ua (Київ)
← купити
Компьютер Vinga Advanced D8378 (R7M8INTWH.D8378)
Q-techno.com.ua (Київ)
29 553 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga Advanced D8378 (R7M8INTWH.D8378) R7M8INTWH.D8378
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga Advanced D8378 (R7M8INTWH.D8378) R7M8INTWH.D8378
icom.net.ua (Київ)
29 487 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga Advanced D8378 (R7M8INTWH.D8378)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga Advanced D8378
Rozetka.ua (Київ)
35 648 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga Advanced D8378 [109867]
Rozetka.ua (Київ)
33 483 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vinga Advanced D8378, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Vinga Advanced D84 (Advanced D8378). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Vinga Advanced D84 (Advanced D8378) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія