шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Vinga Advanced D84 [Advanced D8380]

Конфігурації і ціни 554Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Vinga Advanced D84 (Advanced D8380) за ціною від 26174 грн.
Фото 3

Серия Vinga Advanced D84

Модифікації Vinga Advanced D84 54
Характеристики [Advanced D8380]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A520
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
Radeon Vega 8
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
DisplayPort
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
455x200x365 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  23000 грн.    до  30000 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0035
від 24 843 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6837
від 25 614 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0079
від 25 532 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5763
від 24 597 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0033
від 24 073 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0059
від 25 899 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5765
від 24 123 грн.
Artline Business B27
B27v59
від 26 223 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0031
від 23 618 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0029
від 23 567 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8083
від 27 136 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5769
від 26 801 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8398
від 27 735 грн.
Artline Business B29
B29v59
від 29 435 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0077
від 26 960 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8056
від 23 372 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0055
від 22 149 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6807
від 22 309 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0057
від 20 764 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6827
від 25 329 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6817
від 25 154 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5777
від 25 544 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0051
від 24 459 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6847
від 26 268 грн.
Artline Business B45...
B45v15
від 27 938 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0065
від 24 147 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5775
від 24 272 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0067
від 23 899 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0069
від 25 699 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5779
від 25 038 грн.

від 26 174  до 31 644 грн.
Комп'ютер VINGA Advanced D8380 (R7M8INT.D8380) R7M8INT.D8380
FOXTROT.UA (Київ)
26 749 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga Advanced D8380 (R7M8INT.D8380) R7M8INT.D8380
Itbox.ua (Київ)
← купити
Компьютер Vinga Advanced D8380 (R7M8INT.D8380)
Q-techno.com.ua (Київ)
26 174 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga Advanced D8380 (R7M8INT.D8380) R7M8INT.D8380
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga Advanced D8380 (R7M8INT.D8380) R7M8INT.D8380
icom.net.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga Advanced D8380 (R7M8INT.D8380)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga Advanced D8380
Rozetka.ua (Київ)
31 644 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga Advanced D8380 [109869]
Rozetka.ua (Київ)
29 723 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vinga Advanced D8380, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Vinga Advanced D84 (Advanced D8380). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Vinga Advanced D84 (Advanced D8380) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія