шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 369Відгуки2Обговорення2Корисне2
Купити жорсткий диск (HDD) WD Red Plus (WD40EFPX) за ціною від 10299 грн.
Відео 6

Серия WD Red Plus

Рейтинг моделі: 3 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
1
0
1
Модифікації WD Red Plus 10
Где купить? [WD40EFPX]
Характеристики [WD40EFPX]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для сервера
Об'єм
4 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
5400 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x26 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9250 грн.    до  14000 грн.

Не покупать
3 грудня 2024, 22:31 #
Переваги:Объём

Недоліки:Ненадёжный

Коментар:Купил в Розетке жёсткий диск WD на 4 ТБ. Проработал немного и начал пищать, стучать и скрежетать. Не читал, не записывал и зависал. Программа-тест выдаёт миллион ошибок и сотни бытых секторов. Отнёс по гарантии. Отослали в сервисный центр. А оттуда позвонили и сказали он РАБОЧИЙ Мы вам его высылаем обратно Прочитал много отзывов о Розетке - я такой не один, тысячи случаев И понял, что им наплевать на репутацию, главное - деньги А потом послать клиента подальше. Никому не советую покупать что-то дорогое в Розетке. При наступлении гарантийного случая, вас просто пошлют вслед за русским кораблём

Автор:Андрей   пользуюсь WD WD40EFPX більше року

Раджу брати, особливо якщо важлива робота від резерву чи помірний рівень шуму
26 жовтня 2025, 03:45 #
Переваги:Відносно невеликі енергоспоживання і шум, гелієвий, адекватні пускові струми

Недоліки:Немає змінного режиму логічного сектору, як у Pro версій

Коментар:Диск є досить хорошим компромісом за швидкістю/шумом/енергоспоживанням. В роботі тихий, але є неприємний стукіт раз в декілька секунд, і цей стукіт не поглинається корпусом ПК, але варіантів краще я не знаю. На жаль, в 4kn режим переводиться тільки через одне місце (WD Hugo).
Варто брати, окрім випадків, коли дуже потрібна швидкість більше 200Мб/сек чи енергоспоживання у стані standby (коли диск не крутиться) - варто придивитися до інших моделей. І сам буду брати ще такий же або аналогічний з серії Pro, як тільки будуть в наявності за хорошою ціною.

Автор:Володимир  пользуюсь WD WD120EFBX кілька місяців

від 10 299  до 14 338 грн.
Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Red Plus 5400rpm 256MB (WD40EFPX) WD40EFPX
Click.ua (Київ)
10 911 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital Red Plus SATA III 4TB (WD40EFPX) WD40EFPX
Ktc.ua (Рівне)
12 899 грн.
← купити
Жорсткий диск WD HDD SATA 4.0TB Red Plus (WD40EFPX) WD40EFPX
FOXTROT.UA (Київ)
11 218 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 4TB WD (WD40EFPX) WD40EFPX
Itbox.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск WD Red Plus 4 TB (WD40EFPX) WD40EFPX
ШО (Київ)
11 589 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Red Plus 4 TB (WD40EFPX) WD40EFPX
Openshop.ua (Київ)
11 285 грн.
← купити
Жорсткий накопичувач SATA 4TB 6GB/S 256MB RED WD40EFPX WDC
Nkt.ua (Київ)
10 849 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Wd Red Plus 4 Tb (WD40EFPX) Ua
Цифра (Київ)
10 994 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5` WD Red Plus NAS 4TB SATA 256MB (WD40EFPX)
Touch (Дніпро)
10 619 грн.
← купити
Жесткий диск 3.5" 4TB WD (WD40EFPX)
A-techno.com.ua (Київ)
13 277 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" WD Red Plus 4TB SATA/256MB (WD40EFPX)
АЛЛО (Київ)
10 819 грн.
← купити
WD WD40EFPX
Mallprix.com (Київ)
11 009 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital Red Plus 4TB 3.5" 256MB 5400rpm (WD40EFPX) WD40EFPX
Jabko.ua (Львів)
12 553 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 4TB WD (WD40EFPX) WD40EFPX
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5" 4tb wd (wd40efpx)
Tviy-Dim.com (Київ)
11 366 грн.
← купити
WD Red Plus 4 TB (WD40EFPX)
Tehnomart.com (Київ)
11 230 грн.
← купити
Жорсткий диск HDD WD Red Plus 4 TB (WD40EFPX) UA WD40EFPX
Sota.store (Київ)
11 283 грн.
← купити
WD Red Plus 4 TB (WD40EFPX) WD40EFPX
Luckylink.kiev.ua (Київ)
10 642 грн.
← купити
HDD-накопичувач 4.0TB Western Digital 5400rpm 256MB (WD40EFPX) WD40EFPX
Vodafone.ua (Київ)
12 399 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Red Plus 4 TB (WD40EFPX) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
11 080 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 4TB WD (WD40EFPX)
Q-techno.com.ua (Київ)
11 100 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 4TB WD (WD40EFPX) WD40EFPX
Comtrading.ua (Київ)
10 635 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Red Plus 4 TB (WD40EFPX) WD40EFPX
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Red Plus 5400rpm 256MB (WD40EFPX) WD40EFPX
icom.net.ua (Київ)
10 502 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Red Plus 5400rpm 256MB (WD40EFPX) WD40EFPX
4user.com.ua (Київ)
12 099 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital Red Plus NAS 4TB 256МB 5400RPM 3.5" (WD40EFPX) WD40EFPX
Telemart.ua (Київ)
10 795 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Red Plus 4 TB (WD40EFPX)
Tv-mir.com.ua (Київ)
11 108 грн.
← купити
Жесткий диск SATA 4.0TB WD Red Plus 5400rpm 256MB (WD40EFPX)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
11 018 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital 3.5 4TB (WD40EFPX)
MAUDAU (Київ)
12 672 грн.
← купити
Western Digital HDD диск Western Digital Plus WD40EFPX 4TB
MTA.ua (Київ)
11 630 грн.
← купити
Western Digital 4TB WD (WD40EFPX) Жорсткий диск HDD 4TB WD (WD40EFPX)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Red Plus 5400rpm 256MB (WD40EFPX) WD40EFPX
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
11 044 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital 3.5 4TB (WD40EFPX) WD40EFPX
Compx.ua (Київ)
11 019 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital Red Plus 4TB 5400rpm 256МБ WD40EFPX 3.5 SATA III
Rozetka.ua (Київ)
10 299 грн.
← купити
Жорсткий диск Western Digital Red Plus 4.0TB SATA 256MB (WD40EFPX)
MAUDAU (Київ)
13 666 грн.
← купити
Накопичувач HDD WD Red Plus 4.0TB (WD40EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
12 117 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 4TB WD (WD40EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
11 718 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Red Plus 5400rpm 256MB (WD40EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
10 632 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 4.0 TB WD Red Plus 5400 rpm 256MB (WD40EFPX) 3.5"
Rozetka.ua (Київ)
13 553 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 4TB WD (WD40EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
12 539 грн.
← купити
Накопичувач WD SATA 4TB 6GB/S 256MB Red (WD40EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
12 413 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" WD Red Plus NAS 4TB SATA 256MB (WD40EFPX) [106838]
Rozetka.ua (Київ)
11 249 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Red Plus 5400rpm 256MB (WD40EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
11 994 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 4TB WD (WD40EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
11 569 грн.
← купити
Накопичувач HDD WD Red Plus 4.0TB (WD40EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
12 236 грн.
← купити
Накопичувач HDD WD Red Plus 4.0TB (WD40EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
12 002 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 4TB WD (WD40EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
14 338 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Red Plus 5400rpm 256MB (WD40EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
13 568 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 4.0 TB WD Red Plus 5400 rpm 256MB (WD40EFPX) 3.5"
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Western Digital 3.5 4TB (WD40EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
11 673 грн.
← купити
WD Red Plus 4 TB (WD40EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
11 707 грн.
← купити
Жорсткий диск WD Red Plus 4.0TB SATA 256MB (WD40EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск 4 TB WD Red Plus (WD40EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
11 839 грн.
← купити
Накопичувач WD SATA 4TB 6GB/S 256MB Red (WD40EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
11 956 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 4TB WD (WD40EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
12 406 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" WD Red Plus 4TB (WD40EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
12 815 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5 4TB WD (WD40EFPX)
Rozetka.ua (Київ)
11 643 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати WD WD40EFPX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) WD Red Plus (WD40EFPX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) WD Red Plus (WD40EFPX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія