Ультрабуки – потужні і тонкі
Початком масового виробництва ультрабуків можна вважати випуск компанією Apple Macbook Air. Тонкий пристрій з невеликою діагоналлю, порівнянний за розмірами з планшетами, виконане в стильному лаконічному алюмінієвому корпусі, справило фурор. Ринковий успіх Air підштовхнув інших виробників до випуску пристроїв в цьому сегменті. В даний час у продажу є ультрабуки різноманітною комплектації і ціни.
Чим примітні ультрабуки?
Основні переваги цього класу ноутбуків – максимально тонкий корпус і стильний зовнішній вигляд. Ці пристрої можна назвати іміджевими. Діагональ екрана ноутбука, зазвичай, невелика, але є широкоекранні варіанти. За продуктивністю ультрабук знаходиться приблизно посередині між нетбуками і звичайними ноутами, хоча і тут спостерігається різноманітність. В найтоншу оболонку зовсім не просто помістити потужну «начинку».
Про ультрабуках варто сказати наступне:
- не всякий ультра тонкий ноутбук може так називатися – товщина повинна бути порівнянною з папка для паперів;
- клас ноутбука накладає обмеження на лінії і форми – це завжди суворі, лаконічні і витончені комп'ютери;
- корпуси мають посилені ребрами жорсткості – тонку річ значно простіше зламати;
- в якості накопичувальної пам'яті служать ноутбучні SSD-плати – всередині просто ніде розмістити традиційний жорсткий диск;
- кількість і форма роз'ємів обмежені форм-фактором, їх не багато і можливі не всі.
Враховуючи складність компонування ноутбука, особливі вимоги до продуктивності і енергоспоживання – ультрабуки можуть коштувати досить недешево у порівнянні з іншими портативними комп'ютерами.
Потрібно розуміти, що основне призначення бука – статусне. Потужність, прихована в дуже тонкому металевому корпусі, справляє враження на оточуючих і дарує естетичну насолоду. Ненароком вийнятий з папки ультрабук може стати атрибутом бізнес класу. З практичних зручностей можна виділити хіба що компактність ноутбука.
Людям, твердо вирішили купити ультрабук, радимо ознайомитися з моделлю власні очі, потримати в руках, спробувати користуватися. Параметри вибору – такі ж, як і у інших портативних ПК: кількість ядер і частота роботи процесора, розмір ОЗП і сховища даних, якість дисплея, що використовується відеокарта, наявність комунікативних портів.
Перегорнувши каталог MagaZilla, ви зможете легко визначитися з необхідним типом пристроїв – вибрати ультрабук, трансформер, гібридний або ігровий ноутбук. Тут же можна дізнатися, скільки він може коштувати в Харкові, Дніпрі, Києві. Отримаєте інформацію, які умови гарантії та доставки у різних інтернет-магазинів. Якщо потрібен повноцінний комп'ютер з невеликими розмірами і ефектним дизайном – кращого товару не знайти.