Мій регіон: Україна Увійти | ||
Каталог / Генератори
|
Електрогенератором називається обладнання, яке виробляє електроенергію внаслідок згоряння палива. Якщо маєте потребу в джерелі постійного або тимчасового струму, відповідне рішення – купити генератор. Пристрої користуються попитом у лікарнях, банках, інформаційних установах, де необхідна постійна подача електроенергії. Крім того, обладнання встановлюється в заміських будинках, де є проблеми з системою електропостачання, на будівельних майданчиках та вуличних торгових точках.
Складові апарата – двигун і генератор змінного струму, які кріпляться на основу гумовими амортизаторами.
При покупці враховуйте розташування клапанів: якщо вони знаходяться вгорі, циліндр наповнюється більш повно і зберігається максимальна потужність.
Також краще купувати прилади зі стартовим підсилювачем. Це знизить навантаження на електрогенератори при підключенні потужного споживача електроенергії.
Додаткова перевага – автоматичне увімкнення пристрою, коли побутова енергомережа виходить з ладу. Ціни на моделі електрогенераторів такого типу, у порівнянні зі стандартними пристроями, вище, а на їх встановлення потрібно витратити більше часу.
Однофазні електростанції працюють тільки з однофазними споживачами, а трифазні – з обома, але навантаження на кожну з фаз не може бути вище 30%.
Перед покупкою електрогенератора для встановлення у Київі або за містом, визначтеся з типом приладів, які ви будете використовувати.
Конструкцію приладу складають ротор, статор і струмознімальний вузол.
В синхронній моделі ротор і магнітне поле статора обертаються з однаковою частотою – 3000 обертів за хвилину. Тому такий генератор називається «синхронним». Перевага цих моделей – у спокійній роботі при пікових навантаженнях. Проте струм у синхронних генераторів гіршої якості, ніж в асинхронних.
В асинхронних генераторах швидкість обертання ротора перевищує швидкість обертання магнітного поля статора. Асинхронні моделі підключаються до медичного обладнання та електричних апаратів, на яких погано відбивається перепад напруги.
Двигун – основа пристрою, від якого залежить робота електростанції. Залежно від використовуваного палива розрізняють бензинові, дизельні та газові електростанції. Бензинові електрогенератори працюють за тією ж схемою, що і дизельні. Двигун з'єднується з електрогенератором і встановлюється на сталеву расу. У комплектацію бензогенераторів включені одно- і двоциліндрові двигуни. Розташування клапанів – верхнє та нижнє. Бензинові двигуни програють дизельним аналогам за моторесурсом і економною роботою, але їх можна купити дешевше.
На ринку представлені моделі з повітряною або рідинною системою охолодження. Перевага повітряної системи – в простоті конструкції і обслуговування, а також легкості двигуна. Але повітряним систем, в порівнянні з рідинними, характерна більша втрата потужності на приводі вентилятора. Вони більш шумні в роботі.
Двигуни з рідинною системою не так чутливі до умов навколишнього середовища, як повітряні. У системах рідинного охолодження тепло забирається рівномірно у всіх вузлів двигуна. При цьому теплове навантаження не має значення. Такий двигун швидше розігрівається при запуску.
Активні споживачі електроенергії – чайники, обігрівачі, електропечі і лампочки. Щоб визначити потужність генератора, порахуйте сумарну потужність приладів, які до нього підключені. Так, лампочкам та обігрівачам достатньо потужності електрогенератора 3 кВт. Відповідно для пилососа або електроінструментів знадобиться генератор з більшою потужністю.
© 2006-2025 Magazilla
| Magazilla - крупнейший каталог описаний и цен на генератори. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати потрібну модель і купити електрогенератор в Києві в інтернет-магазині за найкращою ціною. Більше 1000 магазинів надають нам інформацію про наявність товарів і ціни на генератори. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції. У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста. Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції. Як нам зателефонувати Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook |