шукати тільки в цьому розділі  
Підбір за параметрами
Ціна
від    до    грн.
Виробники
Усі брендиОсновні бренди
Тип
Ширина
Загальна довжина
Тип хвостовика
Кількість у наборі
Каталог товарів

Виводити
Розмір картинок
STANLEY 4-18-299
BOSCH 2608690131
BOSCH 2608690235
BOSCH 2608690236
BOSCH 2608690168
BOSCH 2607019052
STANLEY 4-18-299
BOSCH 2608690131
BOSCH 2608690235
BOSCH 2608690236
BOSCH 2608690168
Зубило пікоподібне Bosch Eco SDS-Plus 250 мм
Переваги зубила пікоподібного Bosch Eco SDS-Plus: Пікоподібне зубило Bosch Eco SDS-Plus призначене для демонтажу бетонних, цегляних і кам'яних конструкцій, керамічної плитки. Використовується як оснащення у важких перфораторах і відбійних молотках, що мають систему кріплення SDS-max. Виготовлене з високоякісної загартованої сталі. Самозагострювальне, має високу зносостійкість і здатне
Зубило плоске Bosch SDS-Plus ECO 20×250 мм
Переваги зубила плоского Bosch Eco SDS-Plus : Плоске зубило призначене для демонтажу бетонних, цегляних і кам'яних конструкцій, керамічної плитки. Використовується як оснащення у важких перфораторах і відбійних молотках, що мають систему кріплення SDS-Plus. Виготовлене з високоякісної загартованої сталі. Самозагострювальне, має високу зносостійкість і здатне витримувати значні навантаження. Його робоча частина має спеціально розроблена для ефективного руйнування твердих будівельних матеріалів. Застосування легованої зносостійкої сталі для плоскої частини забезпечує довгий термін служби навіть за високих навантажень. Загальна довжина 250 мм, ширина 20 мм.
Зубило пікоподібне Bosch SDS-max, 400 мм
Переваги пикоподібного зубила Bosch SDS-max, 400 мм: Високоякісний інструмент, призначений для демонтажних робіт, сколювання бетону, цегли, каменю та інших матеріалів. Довжина зубила становить 400 мм. Система кріплення SDS-max забезпечує надійне кріплення зубила в перфораторі. Пікоподібна форма ідеально підходить для виконання робіт з пробивання отворів і руйнування твердих матеріалів. Сумісне з відбійними молотками та перфораторами, які оснащені системою кріплення SDS-max. Зубило виготовлено з міцної сталі, що забезпечує його довговічність і стійкість до зношування.
Зубило плоске Bosch SDS-Max 25х400 мм
Переваги плоского зубила Bosch SDS-Plus ECO, 25х400 мм: Високоякісний інструмент, призначений для демонтажних робіт, сколювання бетону, цегли, каменю та інших матеріалів. Довжина зубила 400 мм, а ширина ріжучої кромки - 25 мм. Система кріплення SDS-Plus забезпечує надійне кріплення зубила в перфораторі. Плоска форма ідеально підходить для виконання робіт зі зняття штукатурки, цегляної кладки та інших будівельних матеріалів. Сумісне з відбійними молотками та перфораторами, які оснащені системою кріплення SDS-Plus. Зубило виготовлено з міцної сталі, що забезпечує його довговічність і стійкість до зношування.
Попередня   Наступна
1   ...   63   64   65   66   67   ...   70  

© 2006-2026 Magazilla
Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія