Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає конкретний інтернет-магазин
Регіон доставки:
Україна
Стабілізатор напруги ДІА-Н СН-3000-х
Стабілізатор напруги СН-3000-х призначений для захисту та забезпечення в автоматичному режимі стабілізованою напругою (220 ± 6% В) побутових електричних приладів з потужніст...ю споживання 3000 Вт. Час затримки включення 7 хвилин.
СН-3000-x має мікропроцесор, який вимірює напругу в мережі живлення і забезпечує управління стабілізацією напруги, яку видає прилад. Одночасно мікропроцесор
Стабілізатор напруги СН-3000-м призначений для захисту та забезпечення в автоматичному режимі стабілізованою напругою (220 ± 6% В) побутових електричних приладів з потужніст...ю споживання 3000 Вт. Час затримки включення 5 секунд.
СН-3000-м має мікропроцесор, який вимірює напругу в мережі живлення і забезпечує управління стабілізацією напруги, яку видає прилад. Одночасно мікропроцесор
Стабілізатор напруги СН-3000-ml призначений для захисту та забезпечення в автоматичному режимі стабілізованою напругою (220 ± 6% В) побутових електричних приладів з потужніс...тю споживання 3000 Вт. Час затримки включення 5 секунд.
СН-3000-ml має мікропроцесор, який вимірює напругу в мережі живлення і забезпечує управління стабілізацією напруги, яку видає прилад. Одночасно мікропроцесор