- В порівнянні з деякими іншими фірмами то в Galmet більша площа теплообмінника,є моделі з двома теплообмінниками і навіть теплообмінник в теплообміннику(різні комбінації,в залежності для чого саме вам потрібен водонагрівач).
- Товщина сталі 2-3мм що є значно більше других виробників. Використовується наливна емаль титан кобальт- це вже є краще ніж напилена,Ці показники явно кращі будуть для довговічності і стійкості до різних навантажень.
-Є моделі з безтисковим клапаном(для тих в кого часто вимикають воду кращий варіант)
-Повна байдужість до якості води завдяки сухому ТЕНу(тен в колбі)
Недоліки:
До недостатків навіть незнаю що написати,поставив 4ри роки назад дома поки ніяких скарг немаю,Зараз собі ставлю на дачі і знов хожу цікавлюсь,думаю брати Galmet який себе вже оправдав!
Коментар:
Походіть порівняйте з цими характеристиками які я описав і думаю ціна,якість і зручність в обслуговуванні зупинять ваш виибір на Galmet!
Дешевий спосіб приготовлення необхідної кількості води.
Швидкий нагрів
Универсальність використання,зручність обслуговування.
Великий захисний магнієвий анод.
Товщина сталі бака 2.5-3мм
Я бы посоветовал вам Galmet-здесь на форумах пишут что 8 лет работает. Я бы обратил внимание на толщину стенки бака внутреннего и вес изделия. Так вот 80-ка Atlantic около 20 кг а поляк 30 кг - вот Вам и толщина, а исходя из этого ресурс водонагревателя. У самого права стоит бюджетный Аристон (Россия сборка) -не жалуюсь, нор больше 5 лет вряд ли он отработает, как гавкнет буду Галмет ставить.