Надлегкий - 990 грамів (без зарядки), достатньо продуктивний для офісної роботи + дає змогу навіть в ігри поганяти (Race Driver Grid, Project Cars 2), підтримує зарядку по USB-C, можна міняти SSD (як комплектний, так і додати ще один в додатковий слот). Отвори системи охолодження знаходяться під екраном, тому зайвий пил не потрапляє в корпус.
Недоліки:
Дуже маленька батарея - фільми вистачить дивитись 4-5 годин, виконувати офісну роботу - години 3, а от в Zoom провести сесію - хвилин 60, заряд батареї витрачається дуже швидко. Також через рік користування рекомендую замінити термопасту, бо оригінальна втрачає свої властивості і вентилятор починає нещадно шуміти при більш-менш серйозному навантаженні.
Коментар:
Якщо вам потрібен достатньо продуктивний ультрабук за адекватну ціну, який за вагою буде не набагато важчим планшету, дає змогу апгрейдити накопичувачі, заряджається через USB-C, має підсвітку клавіш та слот для microSD - це ваш правильний вибір.
Про апгрейд розповів у відео - https://youtu.be/BUhFVfDymnc