похоже, уникальная пила по соотношению мошности и веса в этой ценовой категории | Переваги: | компактность и вес | | | | Недоліки: | можно было сделать потише и настройка фрикционов слабовата, возможно, для сохранения двигателя. | | | | Коментар: | 1. эргономика - вполне на уровне, явных просчетов нет, можно было монтаж цепи сделать удобнее, но не критично. 2. мошность - сравнима с классическим Уралом, т.е. для шины 50 см достаточна 3. громковата 4. пластик - время покажет, но откровенно слабых мест нет, забор воздуха - "зимний", от мотора, как на классике 5. расход топлива - бака примерно на 1 час работы, масла на 1.5 часа. Все это результат двухдневных интенсивных испытаний, распилил несколько кубов полуметровых сырых осин, прям из коробки. | | | | Автор: | Владимир | | |
Їду на Hyundai, a тепер ще й пилю Hyundaєм, жаль що Mercedes пили ще не робить 24 листопада 2020, 02:31 # | Переваги: | + Декомпресор для легкого старту (рідко в кого є дана опція за таку ціну)!
+ Довжина шини 50 см, (порівнював з Олео Маком, такої самої потужності який має тільки 45 см)
+ Є підкачка бензину, як в Хускварни.
+ Підтягувати цеп зручніше ніж у Штіля, тому що збоку крутимо викруткою, в доступному місці, а не внизу під цепком як у Штіля.
+ В комплекті додано захистні окуляри та напильник для ланцюга (що то є фірма!) продумали за людей.
+ Є сервіс в Чернівцях. | | | | Недоліки: | Клавіша "Стоп-Старт"
Щоб завести пилку потрібно натиснути клавішу у положення "STOP".
Так як у верху клавіші написано "STOP" і рядом непомітна стрілочка що вказує вниз.
Логічно, що у верху стрілки мало би бути написано "START", але там написано "STOP". На ту малесеньку стрілочку не звертаєш уваги.
Тому важко завести мотор перший раз коли тільки купив пилку. Якось не логічно заводити на SТОР, але з часом звикаєш, що де пише "STOP"- то значить СТАРТ.
Але попри цей недолік, можна миритись. | | | | Коментар: | Свою роботу робить легко.
Поки нова то кожна добре працює, побачимо як далі буде в роботі на Буковині.
На кожному зубі ланцюга вибито бренд Hyundai.
На етикетці написано- що дана модель розроблена Американською компанією, бренд Корейський, а виготовлений в Китаї.
Дякую тим китайцям, що складають бензопили майже для всіх брендів та і для всього світу, завдяки їх роботі, буде і в нас взимку тепло.
Надіюсь, що буде не дорога в запчастинах, як і мій Tucson. | | |
|  |