шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло 1stPlayer Duke

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити комп'ютерне крісло 1stPlayer Duke за ціною від 10949 грн.
Відео 1Фото 16

Характеристики та опис 1stPlayer Duke

Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; за шириною; за довжиною; поворот; за висотою; Регулювання: регулювання: 4D; Висота сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Нахил спинки: 155°; Знімні подушки; Підставка для ніг; Підтримка попереку; Підлокітники; Механізм: Tilt (гойдання); Основа: хрестовина з роликами
Колір
Призначеннягеймерське
Макс. вага користувача160 кг
Розміри і вага
Висота спинки92 см
Ширина спинки у плечах58 см
Розміри сидіння (ШхГ)53.5x50 см
Висота сидіння36 - 45 см
Вага26.7 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмTilt (гойдання) / Frog /
Підлокітники
Підтримка попереку
Підставка для ніг
Знімні подушки
Регулювання
Нахил спинки155°
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Підлокітники
Висота від сидіння29.5 - 36.5 см
Регулювання4D
за висотою (вгору / вниз)
поворот (праворуч / ліворуч)
за довжиною (вперед / назад)
за шириною (праворуч / ліворуч)
Матеріал
Матеріал сидінняшкірозамінник
Матеріал спинкишкірозамінник
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11000 грн.    до  16500 грн.

від 10 949  до 16 978 грн.
1STPLAYER Ігрове крісло 1STPLAYER Duke Black White Red
MTA.ua (Київ)
14 499 грн.
← купити
Крісло 1STPLAYER Duke Black-White-Red Duke Black&White&Red
FOXTROT.UA (Київ)
13 599 грн.
← купити
Крісло ігрове 1stPlayer Duke Black-White-Red (Duke BlackWhiteRed) Duke BlackWhiteRed
Itbox.ua (Київ)
← купити
1stPlayer Duke BlackWhiteRed
Mallprix.com (Київ)
11 230 грн.
← купити
Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/White/Red Duke Black&White&Red
Click.ua (Київ)
← купити
Крісло ігрове 1stPlayer Duke Black-White-Red (Duke BlackWhiteRed) Duke BlackWhiteRed
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ігрове крісло 1stPlayer Duke Black/White/Red
Telemart.ua (Київ)
← купити
Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black-White-Red
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера 1stPlayer Duke Black&White&Red
Denika.ua (Харків)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера 1Stplayer Duke Black/White/Red
Redprice.sale (Львів)
12 625 грн.
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера 1Stplayer Duke Black/White/Red
Semtech.com.ua (Луцьк)
12 628 грн.
← купити
Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black-White-Red
Gamehub.com.ua (Київ)
12 085 грн.
← купити
Ігрове крісло 1STPLAYER Duke Black White Red
Soho.com.ua (Київ)
13 979 грн.
← купити
Кресло игровое 1stPlayer Duke Black-White-Red (Duke BlackWhiteRed)
Q-techno.com.ua (Київ)
12 893 грн.
← купити
Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black-White-Red Duke Black&White&Red
ШО (Київ)
← купити
Крісло геймерське 1stPlayer Duke Black-White-Red
АЛЛО (Київ)
← купити
1stPlayer Duke Black&White&Red
Tehnomart.com (Київ)
12 512 грн.
← купити
Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/White/Red Duke BlackWhiteRed
icom.net.ua (Київ)
10 949 грн.
← купити
Игровое кресло 1stPlayer Duke Black-White-Red (Duke Black&White&Red)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Крісло ігрове 1stPlayer Duke Black-White-Red (Duke BlackWhiteRed) Duke BlackWhiteRed
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп';ютерне крісло для геймера 1STPLAYER Duke Black/White/Red
Tv-mir.com.ua (Київ)
10 962 грн.
← купити
Ігрове крісло 1stPlayer Duke Black-White-Red (Duke BlackWhiteRed)
MAUDAU (Київ)
15 462 грн.
← купити
1Stplayer 1stPlayer Duke Black-White-Red duke black&white&red
Kvshop.com.ua (Київ)
12 177 грн.
← купити
Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/White/Red Duke Black&White&Red
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Ігрове крісло 1stPlayer Duke Black-White-Red (Duke Black&White&Red) Duke Black&White&Red
Compx.ua (Київ)
← купити
Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/White/Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера 1Stplayer Duke Black/White/Red
Timesport.com.ua (Львів)
12 622 грн.
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера 1Stplayer Duke Black/White/Red
Tomdom.in.ua (Львів)
12 631 грн.
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера 1Stplayer Duke Black/White/Red Duke Black&White&Red
Zaua.store (Львів)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера 1Stplayer Duke Black/White/Red Duke Black&White&Red
Saren.com.ua (Львів)
13 600 грн.
← купити
Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black-White-Red
MAUDAU (Київ)
14 415 грн.
← купити
Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/White/Red (Duke Black&White&Red)
MAUDAU (Київ)
14 416 грн.
← купити
Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black&White&Red ( чорний з білим та червоним ) 26729
Rozetka.ua (Київ)
16 958 грн.
← купити
Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black-White-Red
Rozetka.ua (Київ)
12 718 грн.
← купити
Геймерське крісло 1stPlayer Duke Black/White/Green [121648]
Rozetka.ua (Київ)
12 899 грн.
← купити
Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/White/Red
Rozetka.ua (Київ)
16 580 грн.
← купити
Ігрове крісло 1stPlayer Duke навантаження до 160 кг із підставкою для ног Black-White-Red (Duke BlackWhiteRed)
Rozetka.ua (Київ)
15 119 грн.
← купити
Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black-White-Red
Rozetka.ua (Київ)
13 649 грн.
← купити
Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black/White/Red
Rozetka.ua (Київ)
16 863 грн.
← купити
Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black&White&Red ( чорний з білим та червоним )
Rozetka.ua (Київ)
16 978 грн.
← купити
Крісло ігрове 1stPlayer Duke Black-White-Red (Duke BlackWhiteRed)
Rozetka.ua (Київ)
16 799 грн.
← купити
Ігрове крісло 1stPlayer Duke Black-White-Red (Duke Black&White&Red)
Rozetka.ua (Київ)
15 654 грн.
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера 1stPlayer Duke Black&White&Red
Rozetka.ua (Київ)
12 886 грн.
← купити
Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black-White-Red
Rozetka.ua (Київ)
16 190 грн.
← купити
Крісло игрове 1stPlayer Duke -- (ek10404)
Rozetka.ua (Київ)
15 342 грн.
← купити
Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black&White&Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрове крісло 1stPlayer Duke навантаження до 160 кг із підставкою для ніг Black-White-Red (Duke BlackWhiteRed)
Rozetka.ua (Київ)
14 337 грн.
← купити
Крісло ігрове 1stPlayer Duke Black-White-Red (Duke BlackWhiteRed)
Rozetka.ua (Київ)
15 058 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 1stPlayer Duke, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло 1stPlayer Duke. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло 1stPlayer Duke у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія