шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
1stPlayer (комплектація)
лише клавіатура

Ціни44Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура 1stPlayer NEO87 Wireless за ціною від 2491 грн.
Фото 14

Характеристики та опис 1stPlayer NEO87 Wireless

Вага (г): 965; Розміри (мм): 375x146x43; Джерело живлення: акумулятор; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Регулювання гучності: через Fn; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Дод. клавіш: 3; Hot Swap; PBT-кейкапи; Перемикачі: Gelato Cranberry (Linear)
Колір
Тип підключенняBluetooth / радіо / дротова
Multi-Device
Довжина кабелю1.8 м
Типігрові
Формат80% (TKL, без Num-блоку)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
ПеремикачіGelato Cranberry (Linear)
Сила натискання45 г
Хід до спрацьовування2 мм
Загальний хід3.6 мм
Ресурс перемикачів50 млн натискань
PBT-кейкапи
Hot Swap
Додаткових клавіш3
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Нанесення символів (латиниця)double-shot
Регулювання гучностічерез Fn
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора4000 мАг
Порт на пристроїUSB C
Приймач (донгл)USB A
Інше
Gasket Mount (шумопоглинання)
Розміри375x146x43 мм
Вага965 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 491  до 3 857 грн.
Клавіатура бездротова 1stPlayer NEO87 Wireless Frostwave (NEO87-FW-TLD) NEO87-FW-TLD
Click.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
1stPlayer NEO87-FW-TLD
Mallprix.com (Київ)
2 491 грн.
← купити
Клавіатура 1stPlayer NEO87 Wireless Frostwave (NEO87-FW-TLD)
Touch (Дніпро)
2 699 грн.
← купити
Клавіатура бездротова 1stPlayer neo87 Wireless Frostwave (neo87-fw-tld)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Клавіатура 1stPlayer NEO87 Wireless Frostwave (NEO87-FW-TLD) NEO87 Wireless Frostwave (NEO87-FW-TLD)
Denika.ua (Харків)
← купити
1stPlayer NEO87 Wireless Frostwave (NEO87-FW-TLD) NEO87WirelessFrostwave(NEO87-FW-TLD)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова 1stPlayer NEO87 Wireless Frostwave (NEO87-FW-TLD)
Gamehub.com.ua (Київ)
2 746 грн.
← купити
Клавіатура бездротова 1stPlayer NEO87 Wireless Midnight Violet (NEO87-MV-TLD)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова 1stPlayer NEO87 Wireless Midnight Violt (NEO87-MV-TLD) NEO87-MV-TLD
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Клавіатура 1STPLAYER NEO87 Wireless Frostwave (NEO87-FW-TLD)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 572 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 1stPlayer NEO87 Wireless, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура 1stPlayer NEO87 Wireless. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура 1stPlayer NEO87 Wireless у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія