шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення 2E Stable Power Pro [2E-ST800BRII-120]

Конфігурації і ціни 73Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити блок живлення 2E Stable Power Pro (2E-ST800BRII-120) за ціною від 2334 грн.

Серия 2E Stable Power Pro

Модифікації 2E Stable Power Pro 2
Где купить? [2E-ST800BRII-120]
Характеристики [2E-ST800BRII-120]
Потужність800 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД85 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Сертифікат80+ Bronze
Стандарт ATX 12В v.3.1
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB550 мм
CPU600 мм
SATA400 мм / 550/700 /
MOLEX400 мм / 550/700 /
PCIe500 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V18 А
+5V18 А
+12V166.63 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаUVP, OCP, OTP
Гарантія виробника3 роки
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Вага1.73 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  3000 грн.
Deepcool PF
PF700
від 1 950 грн.
Zalman GV 2 SE
ZM700-GV2SE
від 2 308 грн.
Deepcool Gamer Storm...
PF700X
від 2 005 грн.
PCCooler YK-H
YK750H
від 2 331 грн.
Xilence Performance C+
XP750R6.2
від 2 185 грн.
AZZA PSAZ
PSAZ-750W
від 2 154 грн.
SAMA B Series
B750
від 2 699 грн.
Zalman TX II v2
ZM700-TXIIv2
від 2 274 грн.
Cougar Atlas
Atlas 750
від 2 421 грн.
Zalman TX II v2
ZM800-TXIIv2
від 2 772 грн.
2E Stable Power Pro
2E-ST700BRII -120
від 2 121 грн.
PCCooler YK-H
YK850H
від 2 533 грн.
Gamemax GP-B 2025
GP 750B
від 2 299 грн.
Gamemax GP-B 2025
GP 750B White
від 2 622 грн.
Inter-Tech Argus GPS
GPS-800
Zalman GV 2 SE
ZM800-GV2SE
від 2 585 грн.
High Power Element BR
HP1-M750BR-H 12S
від 2 671 грн.
A-Data XPG PROBE
XPG PROBE 700W
від 2 878 грн.
Gamemax GX
GX-700
від 2 682 грн.
FSP Hyper K PRO ATX ...
HK-700 Gen5
від 2 799 грн.
Gamemax GE Eco Gamer
GE-750
від 1 999 грн.
MSI MAG BN PCIE5 II
A750BN PCIE5 II
від 2 999 грн.
AZZA PSAZ ATX 3.1 Gold
PSAZ-750W ATX 3.1
від 2 269 грн.
Thermalright TB
TB-750
від 2 899 грн.
AZZA PSAZ ATX 3.1 Gold
PSAZ-850W ATX 3.1
від 2 415 грн.
2E Solid Power Pro
2E-SP750BRSM II-120
від 2 526 грн.
Gamemax GM Prime
GM-700 Prime Black
від 2 575 грн.
Gamemax GM Prime
GM-700 Prime White
Gamemax GM-B Prime
GM 700B Prime
від 2 689 грн.
Gamemax GM-B Prime
GM 700B Prime White

Огляд 2E Gaming Stable Power Pro 700W: дуже доступний 700-ватний блок живлення G
від 2 334  до 3 559 грн.
Блок живлення 2E GAMING Stable Power Pro 800W (2E-ST800BRII-120) 2E-ST800BRII-120
FOXTROT.UA (Київ)
3 559 грн.
← купити
2E Блок живлення для ПК 2E GAMING Stable Power Pro 800W Black (2E-ST800BRII-120)
MTA.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
Блок живлення 2E Gaming Stable Power Pro (2E-ST800BRII-120) 800W 2E-ST800BRII-120
Click.ua (Київ)
2 469 грн.
← купити
Блок живлення 2E GAMING Stable Power Pro (2E-ST800BRII-120) 2E-ST800BRII-120
Moyo.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Блок живлення 2E 800W Stable Power Pro ATX3.1 GEN5.0 (2E-ST800BRII-120) 2E-ST800BRII-120
Itbox.ua (Київ)
← купити
2E 2E-ST800BRII-120
Mallprix.com (Київ)
2 416 грн.
← купити
Блок живлення 2E 800W Stable Power Pro ATX3.1 GEN5.0 (2E-ST800BRII-120) 2E-ST800BRII-120
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення 2E 800W Stable Power Pro ATX3.1 GEN5.0 (2E-ST800BRII-120) 2E-ST800BRII-120
E-server.com.ua (Київ)
← купити
2E GAMING Stable Power Pro 800W (2E-ST800BRII-120)
Tehnomart.com (Київ)
2 401 грн.
← купити
Блок живлення для ПК 2E GAMING Stable Power Pro 800W Black (2E-ST800BRII-120)
Soho.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-ST800BRII-120, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення 2E Stable Power Pro (2E-ST800BRII-120). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення 2E Stable Power Pro (2E-ST800BRII-120) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія