шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни53Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити телевізор 2E 32A07KH за ціною від 5499 грн.
Фото 11

Характеристики та опис 2E 32A07KH

Габарити (мм): 716x488x225; Споживана потужність (Вт): 41; Настінне кріплення: VESA 200x100 мм;ять (ГБ): 1.5; Оперативна пам' Виходи: mini-Jack (3.5 мм) навушники; композитний AV-вхід; LAN; Входи: USB: USB-А 2 шт.; Версія HDMI: v 1.4; HDMI: 2 шт.; Google Assistant; керування голосом; Версія Bluetooth: Bluetooth
Колір
Розмір діагоналі
32 "
Операційна система
Google TV (Android TV)
Роздільна здатність
1366x768 пікс.
Підтримка HDR
HDR10
Цифровий тюнер
DVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
Функції та можливості
Wi-Fi
Bluetooth
керування голосом
Google Assistant
Габарити (ШхВхГ)
716x488x225 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 499  до 8 194 грн.
Телевізор 2E 32A07KH Google TV (2E-32A07KH) 2E-32A07KH
Moyo.ua (Київ)
6 599 грн.
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
Artline.ua (Київ)
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
Openshop.ua (Київ)
6 100 грн.
← купити
Телевизор 2E 32A07KH 2E-32A07KH
ШО (Київ)
6 386 грн.
← купити
Телевізор 2E 32A07KH
Denika.ua (Харків)
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
АЛЛО (Київ)
← купити
Телевізор 2E A07K 32` LED HD (2E-32A07KH)
Touch (Дніпро)
6 399 грн.
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
Itbox.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Телевізор 2E 32A07KH (2E-32A07KH)
Tendo.com.ua (Київ)
5 816 грн.
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
Foroom.com.ua (Київ)
6 109 грн.
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
Цифра (Київ)
5 784 грн.
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
Stls.store (Київ)
5 963 грн.
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
Eldom.com.ua (Київ)
← купити
2E 2E-32A07KH
Mallprix.com (Київ)
6 242 грн.
← купити
Телевізор DLED 2E 32A07KH (Google TV, Wi-Fi, 1366x768) 2E-32A07KH
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Телевізор 2E -32A07KH
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Телевізор 2E 32" 32A07KH (2E-32A07KH) Black 2E-32A07KH
Telemart.ua (Київ)
6 339 грн.
← купити
2E Телевізор 32" led hd 60Hz Smart Google tv Black 2e-32a07kh
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
2E 2E-32A07KH
Tehnomart.com (Київ)
6 050 грн.
← купити
Телевізор 32" 2E LED HD 60Hz Smart Google TV Black, 2E-32A07KH UA 2E-32A07KH
Sota.store (Київ)
6 154 грн.
← купити
2E 2E-32A07KH
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
2E 2E-32A07KH
COMFY.ua (Київ)
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
Pulsepad.com.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 660 грн.
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
Zaua.store (Львів)
6 657 грн.
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Телевізор 32" 2E LED HD 60Hz Smart Google TV Black 2E-32A07KH
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 563 грн.
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
icom.net.ua (Київ)
6 034 грн.
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
Q-techno.com.ua (Київ)
6 479 грн.
← купити
Телевізор 32" 2E LED HD 60Hz Smart Google TV Black (2E-32A07KH)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Телевізор 2E 32A07KH (2E-32A07KH)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Телевізор 2E 32A07KH Google TV
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Телевізор 2E 32A07KH
Кібернетики (Київ)
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
Tehnomarket.ua (Вінниця)
6 309 грн.
← купити
2E 2E-32A07KH
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
MAUDAU (Київ)
6 859 грн.
← купити
2E Телевізор 2E 2E-32A07KH Black 32
MTA.ua (Київ)
← купити
2E 2E-32A07KH
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
2E Телевізор 32" LED HD 60Hz Smart Google TV Black E-2E-32A07KH
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
ТБ 2E 32A07KH
Rozetka.ua (Київ)
6 966 грн.
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
Timesport.com.ua (Львів)
6 654 грн.
← купити
ТБ 2E 2E-32A07KH
Rozetka.ua (Київ)
7 108 грн.
← купити
Телевізор 2E A07K 32" LED HD (2E-32A07KH) [149328]
Rozetka.ua (Київ)
7 399 грн.
← купити
Телевізор 2E 32' LED HD 60Hz Smart Google TV Black (2E-32A07KH)
Rozetka.ua (Київ)
7 208 грн.
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
Rozetka.ua (Київ)
7 387 грн.
← купити
ТБ 2E 32A07KH
Rozetka.ua (Київ)
7 059 грн.
← купити
Телевізор 2E Google TV LED 32" HD Ready (1366x768) ТБ-тюнер (2E-32A07KH)
Rozetka.ua (Київ)
8 194 грн.
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
Rozetka.ua (Київ)
7 263 грн.
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH[94525]
Rozetka.ua (Київ)
7 363 грн.
← купити
Телевізор 2E Google TV LED 32" HD Ready (1366x768) ТВ-тюнер (2E-32A07KH)
Rozetka.ua (Київ)
7 730 грн.
← купити
Телевізор 2E 2E-32A07KH
Rozetka.ua (Київ)
7 029 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 32A07KH, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: телевізор 2E 32A07KH. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на телевізор 2E 32A07KH у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія