шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Насос / компресор 70mai Air Compressor

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити насос / компресор 70mai Air Compressor за ціною від 1389 грн.
Відео 33Фото 9

Характеристики та опис 70mai Air Compressor

Розмір (мм): 235x110x173; Чохол/кейс; Підсвічування манометра; Довжина шнура живлення (м): 3.7; Продуктивність (л/хв): 39; Максимальний тиск (Атм): 7; Манометр: цифровий; Джерело живлення: 12 В; Тип: електричний (компресор)
Тип
електричний (компресор)
Джерело живлення
12 В
Манометр
цифровий
Максимальний тиск
7 Атм
Продуктивність
39 л/хв
Споживаний струм
10 А
Підключення
прикурювач
Довжина шнура живлення
3.7 м
Підсвічування манометра
Чохол/кейс
Розмір
235x110x173 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1800 грн.    до  3000 грн.

від 1 389  до 3 684 грн.
Автомобільний компресор 70mai Air Compressor Midrive (TP01)
Touch (Дніпро)
2 749 грн.
← купити
Автомобільний компресор 70mai Air Compressor (Midriver TP01) Midrive TP01
Click.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
70mai Air Compressor Midrive TP01
Tehnomart.com (Київ)
2 665 грн.
← купити
Компрессор Xiaomi 70Mai Car Air Compressor (12V 7Bar) (Midrive TP01)
Mobileplanet.ua (Одеса)
3 077 грн.
← купити
Xiaomi Midrive TP01 MidriveTP01
COMFY.ua (Київ)
← купити
Автомобільний компресор 70Mai Air Compressor Midrive TP01
Denika.ua (Харків)
2 569 грн.
← купити
Автомобільний компресор (електричний) Mijia Compact Portable Electric Air Compressor (BHR08TYGL)
Saren.com.ua (Львів)
2 078 грн.
← купити
Автомобільний компресор Xiaomi 70mai Air Compressor (Midrive TP01) MIDRIVE TP01
Comtrading.ua (Київ)
3 183 грн.
← купити
Автокомпресор Xiaomi HOTO Air Compressor Black (QWCQB001)
Soho.com.ua (Київ)
1 479 грн.
← купити
Насос Mijia Compact Portable Electric Air Compressor BHR08TYGL
АЛЛО (Київ)
1 599 грн.
← купити
Насос Mijia Portable Electric Air Compressor (BHR08TYGL) EU BHR08TYGL
Sota.store (Київ)
1 408 грн.
← купити
Насос Mijia Compact Portable Electric Air Compressor BHR08TYGL
Mi.ua (Київ)
← купити
Автомобильный насос Mijia Compact Portable Electric Air Compressor BHR08TYGL
Allbattery.ua (Харків)
1 910 грн.
← купити
Автомобильний насос Xiaomi Mijia Compact Portable Electric Air Compressor (MJBXCQBQW / BHR08TYGL)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
← купити
Автомобільний компресор 70mai Air Compressor (Midrive TP01)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Автокомпресор 70MAI Midrive TP01 (576182) 576182
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Автокомпресор (електричний) 70Mai Midrive tp01
Tviy-Dim.com (Київ)
2 848 грн.
← купити
Портативний компресор Xiaomi HOTO Air Compressor (QWCQB001)
MAUDAU (Київ)
1 389 грн.
← купити
Xiaomi Автокомпресор Xiaomi 70mai Air Compressor Midriver TP01 Black
MTA.ua (Київ)
← купити
70mai Air Compressor Midrive TP01 Автокомпресор Air Compressor Midrive TP01
Kvshop.com.ua (Київ)
2 847 грн.
← купити
Автокомпресор (електричний) 70Mai Midrive TP01
Кібернетики (Київ)
← купити
Автокомпресор (електричний) Xiaomi 70mai Air Compressor (Midrive TP01) UA MO-53046
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 800 грн.
← купити
Автокомпресор Xiaomi 70mai Air Compressor (Midriver TP01/TP02)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автокомпресор MiJia Compact Portable Electric Air Compressor (BHR08TYGL)
Soho.com.ua (Київ)
1 659 грн.
← купити
Автомобільний компресор (електричний) Xiaomi 70mai Air Compressor Midrive TP01
Timesport.com.ua (Львів)
3 684 грн.
← купити
Автономний пусковий пристрій 70Mai Air Compressor (Midrive TP01) UA Midrive TP01
Sota.store (Київ)
2 570 грн.
← купити
Автономний пусковий пристрій 70Mai Air Compressor (Midrive TP01) Midrive TP01
Sota.store (Київ)
3 015 грн.
← купити
Автокомпресор Xiaomi 70mai Air Compressor (Midrive tp01) (електричний) ua ucrf
Tviy-Dim.com (Київ)
2 885 грн.
← купити
Автокомпресор (електричний) 70Mai Midrive TP01 Акція!
АЛЛО (Київ)
2 199 грн.
← купити
Портативний компресор Mijia Compact Portable Electric Air Compressor MJBXCQBQW, 10.3 bar, 150 psi, 2000 mAh, LED, манометр
MAUDAU (Київ)
2 100 грн.
← купити
Портативний компресор Mijia Compact Portable Electric Air Compressor MJBXCQBQW, 10.3 bar, 150 psi, 2000 mAh, LED, манометр
MAUDAU (Київ)
2 099 грн.
← купити
MiJia Автокомпресор MiJia Compact Portable Electric Air Compressor (BHR08TYGL)
MTA.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Xiaomi Автокомпресор Xiaomi HOTO Air Compressor Black (QWCQB001)
MTA.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Електричний насос MiJia Compact Portable Electric Air Compressor 150 psi Black (р.60 38 93 мм)
Rozetka.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Автомобільний компресор Xiaomi 70mai Air Compressor Midrive (TP01) [41787]
Rozetka.ua (Київ)
3 449 грн.
← купити
Автокомпресор 70Mai Midrive TP01
Rozetka.ua (Київ)
3 295 грн.
← купити
Портативний компресор 70mai Midrive TP01 автомобільний насос 12V до 7 bar з манометром для авто шин велосипедів м’ячів елект
Rozetka.ua (Київ)
2 930 грн.
← купити
Автомобільний насос Mijia Compact Portable Electric Air Compressor до 10.3bar 2000mAh Black (BHR08TYGL)
Rozetka.ua (Київ)
2 130 грн.
← купити
Автомобільний компресор 70mai Air Compressor Midrive TP01 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Розумний насос Mijia Electric Pump 2 Black (MJCQB06QW)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний насос Mijia Compact Portable Electric Air Compressor
Rozetka.ua (Київ)
2 256 грн.
← купити
Автокомпресор електро 70Mai Midrive TP01
Rozetka.ua (Київ)
3 580 грн.
← купити
Автомобільний насос Mijia Compact Portable Electric Air Compressor BHR08TYGL
Rozetka.ua (Київ)
2 127 грн.
← купити
Автомобільний насос Mijia Compact Portable Electric Air Compressor
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний насос Mijia Compact Portable Electric Air Compressor
Rozetka.ua (Київ)
2 417 грн.
← купити
Автомобільний компресор 70mai Air Compressor (Midrive TP01) для накачування шин із цифровим екраном, Black
Rozetka.ua (Київ)
2 940 грн.
← купити
Автомобільний насос Mijia Compact Portable Electric Air Compressor
Rozetka.ua (Київ)
2 110 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 70mai Air Compressor, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: насос / компресор 70mai Air Compressor. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на насос / компресор 70mai Air Compressor у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія