шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 138Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити SSD A-Data LEGEND 860 (SLEG-860-500GCS) за ціною від 4396 грн.
Фото 12

Серия A-Data LEGEND 860

Модифікації A-Data LEGEND 860 3
Где купить? [SLEG-860-500GCS]
Характеристики [SLEG-860-500GCS]
Тип
внутрішній
Об'єм
500 GB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 4.0 4x
Тип пам’яті
3D NAND
NVMe
Зовнішня швидкість запису
3000 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
5000 МБ/с
Напрацювання на відмову
2 млн. год
TBW
160 ТБ
DWPD
0.2 разів/день
Гарантія виробника
5 років
Охолодження M.2
графеновий радіатор
Розміри
22x80 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4200 грн.    до  5750 грн.
GOODRAM PX500 GEN.3
SSDPR-PX500- 512-80-G3
від 3 899 грн.
MSI SPATIUM M450 PCI...
S78-440K380- P83
від 4 262 грн.
Apacer AS2280Q4X
AP512GAS2280 Q4X-1
від 4 621 грн.
Apacer AS2280Q4L
AP512GAS2280 Q4L-1
від 4 694 грн.
Apacer AST280X
AP512GAST280 X-1
від 4 164 грн.
Patriot Memory P400 ...
P400LP500GM2 8H
від 4 999 грн.
A-Data XPG GAMMIX S55
GAMMIXS55-51 2G-C
від 5 502 грн.
Transcend 425S
TS500GMTS425 S
від 3 269 грн.
PNY CS2230
M280CS2230-5 00-RB
від 3 997 грн.
Patriot Memory P320
P320P512GM28
від 3 599 грн.
OCPC MFL-300
SSDM2PCIEF51 2G
від 3 952 грн.
Crucial E100
CT480E100SSD 8
від 3 235 грн.
KingSpec MT mSATA
MT-512
від 4 490 грн.
Gigabyte Gen4 4000E
G440E500G
від 3 929 грн.
Kingston NV2
SNV2S/500G
від 4 125 грн.
Wibrand Caiman M.2
WIM.2SSD/CA5 12GB
від 3 097 грн.
Samsung PM9C1 2230
MZ-9MX512A
від 5 292 грн.
A-Data XPG SX6000 Li...
ASX6000LNP-5 12GT-C
від 5 251 грн.
Verbatim Vi3000
49374
від 4 599 грн.
MSI SPATIUM M371 NVM...
S78-440K120- P83
від 3 799 грн.
S78-440K090- P83
від 4 455 грн.
AFOX ME300 TLC
ME300-512GN
від 4 629 грн.
GOODRAM PX500
SSDPR-PX500- 512-80
від 4 815 грн.
WD Green SN3000
WDS500G4G0E
від 4 518 грн.
Kingston NV3 2280
SNV3S/500G
від 4 063 грн.
Team Group MP33 M.2
TM8FP6512G0C 101
від 5 462 грн.
Verbatim Vi560 S3 M.2
49363
від 4 667 грн.
Intenso Top M.2
3832450
від 5 457 грн.
HP EX900 Pro M.2
9XL76AA
GOODRAM PX600 Lite
SSDPR-PX600L -512-80
від 4 406 грн.

від 4 396  до 7 110 грн.
SSD-диск ADATA Legend 860 3D NAND 500GB M.2 (2280 PCI-E) (SLEG-860-500GCS) SLEG-860-500GCS
Telemart.ua (Київ)
5 059 грн.
← купити
ADATA Внутрішній SSD диск ADATA Legend 860 M.2 2280 500GB (SLEG-860-500GCS)
MTA.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
SSD накопичувач ADATA M.2 2280 500GB (SLEG-860-500GCS) SLEG-860-500GCS
FOXTROT.UA (Київ)
6 591 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 500GB SLEG 860 ADATA (SLEG-860-500GCS) SLEG-860-500GCS
Comtrading.ua (Київ)
4 396 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 500GB SLEG 860 ADATA (SLEG-860-500GCS)
Nkt.ua (Київ)
4 647 грн.
← купити
SSD диск M.2 ADATA LEGEND 860 500GB 2280 PCIe 4.0x4 NVMe 3D NAND SLEG-860-500GCS
ШО (Київ)
5 977 грн.
← купити
Adata Legend 860500 Gb (SLEG-860-500GCS) Ua
Цифра (Київ)
4 961 грн.
← купити
Adata Legend 860500 Gb (SLEG-860-500GCS) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 500GB SLEG 860 ADATA (SLEG-860-500GCS) SLEG-860-500GCS
Itbox.ua (Київ)
5 062 грн.
← купити
SSD-накопичувач ADATA Legend 860 500GB M.2 NVMe (SLEG-860-500GCS)
АЛЛО (Київ)
4 779 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A-Data SLEG-860-500GCS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd A-Data LEGEND 860 (SLEG-860-500GCS). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd A-Data LEGEND 860 (SLEG-860-500GCS) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія