шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 143Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити USB-флешка A-Data UR350 (64Gb) за ціною від 375 грн.
Фото 3

Серия A-Data UR350

Модифікації A-Data UR350 3
Где купить? [UR350 64Gb]
Характеристики [UR350 64Gb]
Колір
Об'єм
64 ГБ
Інтерфейс підключення
USB-A 5Gbps
Швидкість читання даних
100 МБ/с
Матеріал корпуса
метал
Захист від вологи
+
Гарантія виробника
5 років
Розміри
31.9x12x5.7 мм
Вага
3.5 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  425 грн.    до  600 грн.

від 375  до 839 грн.
Флеш-драйв ADATA UR 350 64 Gb USB 3.2 Silver/Black (UR350-64G-RSR/BK) UR350-64G-RSR/BK
FOXTROT.UA (Київ)
437 грн.
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB UR350 Silver-Black USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BK) UR350-64G-RSR/BK
Itbox.ua (Київ)
← купити
ADATA UR350-64G-RSR/BK
Mallprix.com (Київ)
413 грн.
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB UR350 Silver-Black USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BK) UR350-64G-RSR/BK
Brain.com.ua (Київ)
← купити
ADATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Black (UR350-64G-RSR/BK) USB3.2UR35064GbSilver/Black(UR350-64G-RSR/BK)
COMFY.ua (Київ)
439 грн.
← купити
Флеш A-DATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Beige UR350-64G-RSR/BG
Comtrading.ua (Київ)
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB UR350 Silver-Black USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BK)
Nkt.ua (Київ)
390 грн.
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB UR350 Silver-Black USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BK) UR350-64G-RSR/BK
E-server.com.ua (Київ)
← купити
ADATA 64 GB UR350 USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BG) silver/beige
AKS.ua (Київ)
412 грн.
← купити
Накопичувач ADATA UR350 64GB USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BK) Silver/Black UR350-64G-RSR/BK
Telemart.ua (Київ)
375 грн.
← купити
Флешка USB A-Data UR350 64GB Brown (UR350-64G-RSR/BG) UR350-64G-RSR/BG
Ktc.ua (Рівне)
419 грн.
← купити
Флеш-накопичувач Adata Flash 64Gb USB 3.2 UR 350 Silver/Beige (UR350-64G-RSR/BG)
MAUDAU (Київ)
508 грн.
← купити
ADATA Флеш память ADATA 64GB UR350 USB 3.2 Silver Brown (UR350-64G-RSR/BG)
MTA.ua (Київ)
409 грн.
← купити
ADATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Black (UR350-64G-RSR/BK) ur350-64g-rsr/bk
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Флеш пам'ять USB ADATA 64GB USB 3.2 Gen 1 UR 350 Silver/Black (UR350-64G-RSR/BK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Флеш-драйв ADATA UR 350 64 Gb USB 3.2 Silver/Beige (UR350-64G-RSR/BG) UR350-64G-RSR/BG
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB UR 350 Silver/Beige USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BG) UR350-64G-RSR/BG
Itbox.ua (Київ)
← купити
ADATA UR350-64G-RSR/BG
Mallprix.com (Київ)
401 грн.
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB UR 350 Silver/Beige USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BG) UR350-64G-RSR/BG
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Флеш A-DATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Black UR350-64G-RSR/BK
Comtrading.ua (Київ)
697 грн.
← купити
ADATA UR350 USB3.2 64GB Silver/Black (UR350-64G-RSR/BK)
AKS.ua (Київ)
446 грн.
← купити
Накопичувач ADATA UR350 64GB USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BG) Silver/Beige UR350-64G-RSR/BG
Telemart.ua (Київ)
415 грн.
← купити
Флеш-накопичувач Adata Flash 64Gb USB 3.2 UR 350 Silver/Black (UR350-64G-RSR/BK)
MAUDAU (Київ)
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB UR350 Silver-Black USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BK)
MAUDAU (Київ)
524 грн.
← купити
Флеш-накопичувач ADATA USB 3.2 UR 350 64Gb Сріблястий/Beige
MAUDAU (Київ)
593 грн.
← купити
Флеш-накопичувач ADATA USB 3.2 UR 350 64Gb Сріблястий/чорний
MAUDAU (Київ)
696 грн.
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB UR350 Silver-Black USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BK)
MAUDAU (Київ)
456 грн.
← купити
ADATA Флеш память ADATA 64GB UR350 USB 3.2 Black Silver (UR350-64G-RSR/BK)
MTA.ua (Київ)
449 грн.
← купити
ADATA UR 350 64Gb USB 3.2 Silver/Beige ur350-64g-rsr/bg
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Флеш-накопичувач ADATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Beige (UR350-64G-RSR/BG)
Rozetka.ua (Київ)
474 грн.
← купити
Flash A-DATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Beige
Rozetka.ua (Київ)
677 грн.
← купити
Flash A-DATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Флеш-накопичувач ADATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Beige (UR350-64G-RSR/BG)
Rozetka.ua (Київ)
572 грн.
← купити
USB флеш-накопичува A-DATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Beige
Rozetka.ua (Київ)
839 грн.
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB UR350 Silver-Black USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BK)
Rozetka.ua (Київ)
500 грн.
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB UR350 Silver-Black USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BK)
Rozetka.ua (Київ)
559 грн.
← купити
Флеш-накопичувач Flash ADATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Beige (UR350-64G-RSR/BG)
Rozetka.ua (Київ)
427 грн.
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB UR350 Silver-Black USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BK)
Rozetka.ua (Київ)
679 грн.
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB UR 350 Silver/Beige USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BG)
Rozetka.ua (Київ)
729 грн.
← купити
Флеш-накопичувач USB 3.2 ADATA UR350 64GB сріблясто-чорний
Rozetka.ua (Київ)
539 грн.
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB UR350 Silver-Black USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BK)
Rozetka.ua (Київ)
590 грн.
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB UR 350 Silver/Beige USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BG)
Rozetka.ua (Київ)
596 грн.
← купити
Флеш накопичувач USB 64Gb ADATA UR350, Silver/Brown, USB 3.2 Gen 1, до 100 МБ/с (UR350-64G-RSR/BG)
Rozetka.ua (Київ)
463 грн.
← купити
Флеш-накопичувач ADATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Beige (UR350-64G-RSR/BG)
Rozetka.ua (Київ)
525 грн.
← купити
USB флеш накопичувач ADATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Beige
Rozetka.ua (Київ)
492 грн.
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64 GB UR350 USB 3.2 Silver/Black (UR350-64G-RSR/BK)
Rozetka.ua (Київ)
530 грн.
← купити
Флеш-накопичувач ADATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Beige (UR350-64G-RSR/BG)
Rozetka.ua (Київ)
493 грн.
← купити
Flash A-DATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Beige (UR350-64G-RSR/BG)
Rozetka.ua (Київ)
640 грн.
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB UR350 Silver-Black USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BK) (239859)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB UR 350 Silver/Beige USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BG) (345564)
Rozetka.ua (Київ)
647 грн.
← купити
Флеш-накопичувач ADATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Beige (UR350-64G-RSR/BG)
Rozetka.ua (Київ)
643 грн.
← купити
Флеш-накопичувач ADATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Black (UR350-64G-RSR/BK)
Rozetka.ua (Київ)
637 грн.
← купити
Флеш-накопичувач Adata A-DATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Black (UR350-64G-RSR/BK)
Rozetka.ua (Київ)
588 грн.
← купити
Флеш-накопичувач Adata A-DATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Beige (UR350-64G-RSR/BG)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Флеш-накопичувач ADATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Beige (UR350-64G-RSR/BG)
Rozetka.ua (Київ)
651 грн.
← купити
Флеш-накопичувач ADATA USB 3. 2 UR 350 64Gb Сріблястий/Beige
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Флеш-накопичувач ADATA USB 3. 2 UR 350 64Gb Сріблястий/чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Флешка USB 3.2 64Gb ADATA UR350 Silver/Beige (UR350-64G-RSR/BG)
Rozetka.ua (Київ)
489 грн.
← купити
Флешка USB 3.2 64Gb ADATA UR350 Silver/Black (UR350-64G-RSR/BK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Флеш-накопичувач ADATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Beige
Rozetka.ua (Київ)
490 грн.
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB UR350 Silver-Black USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BK)
Rozetka.ua (Київ)
606 грн.
← купити
Флеш-накопичувач ADATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Beige
Rozetka.ua (Київ)
575 грн.
← купити
Флеш-накопичувач ADATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Beige
Rozetka.ua (Київ)
535 грн.
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB UR350 Silver-Black USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BK)
Rozetka.ua (Київ)
625 грн.
← купити
USB флеш накопичувач ADATA 64GB UR 350 Silver/Beige USB 3.2 (UR350-64G-RSR/BG)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Флеш-накопичувач ADATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Beige (UR350-64G-RSR/BG)
Rozetka.ua (Київ)
604 грн.
← купити
Флеш-накопичувач ADATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Black (UR350-64G-RSR/BK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
USB флеш-накопичува A-DATA USB 3.2 UR 350 64Gb Silver/Beige
Rozetka.ua (Київ)
720 грн.
← купити
Флеш накопичувач USB 64Gb ADATA UR350, Silver/Brown, USB 3.2 Gen 1 (UR350-64G-RSR/BG)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Флеш накопичувач USB 64Gb ADATA UR350, Silver/Black, USB 3.2 Gen 1 (UR350-64G-RSR/BK)
Rozetka.ua (Київ)
546 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A-Data UR350 64Gb, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: usb-флешка A-Data UR350 (64Gb). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на usb-флешка A-Data UR350 (64Gb) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія