шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни52Опис Відгуки5Обговорення  Корисне
Купити килимок для мишки A4Tech Bloody B-080 за ціною від 362 грн.
Відео 7Фото 7

Характеристики та опис A4Tech Bloody B-080

Малюнок; Прошитий контур; Матеріал основи: гума; Матеріал поверхні: тканина; Форма килимка: прямокутний; Товщина (мм): 4; Ширина (глибина): 350; Довжина: 430; Покриття: control; Тип: ігровий
Рейтинг моделі: 4 з 5 (5 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
4
Колір
Тип
ігровий
Покриття
control
Розміри (ДхШхТ)
430x350x4 мм
Форма килимка
прямокутний
Матеріал поверхні
тканина
Матеріал основи
гума
Прошитий контур
Малюнок
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
0
1
0
4
Топ за свои деньги
1 листопада 2022, 16:54 #
Переваги:размер,качество материала,износостойкость,цвет

Недоліки:нету

Коментар:Прекрасный коврик для мыши!!!
Контроль поверхность.Чиститься и моется на ура.Очень долго живет. Толщина коврика решает, а не только размер,ну вы поняли о чём ,Я)))

Автор:mydu  пользуюсь A4Tech Bloody B-080 більше року

10/10 Дучший коврик из всех за такую цену
17 травня 2020, 18:17 #
Переваги:Прошитый край, римунок, покрытие, наполнение типа паралона-довольно приятно

Недоліки:Размер но есть и больеш

Коментар:Коврик прошит, покрытие что то между спид и контрол. С г102 найс мышкалетает но это не плохо. Если потрогать и надавить на коврик он проминаеться как паралон, очень приятно

советую тем кто будет использовать его на протяжении месяцев двух
9 лютого 2021, 10:28 #
Переваги:не разслоился и красивый

Недоліки:за 2 месяца он уже был весь в ворсинках и в него забивается ВСЕ + прошитые края начинают портится

Коментар:Коврик неочень

Автор:Wonder of u  пользуюсь A4Tech Bloody B-080 більше року

Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Официальный сайт
ІншеA4 Tech Bloody B-080
від 362  до 726 грн.
Ігрова поверхня A4Tech Bloody B-080S B-080S Bloody
Artline.ua (Київ)
369 грн.
← купити
Iгрова поверхня Bloody B-080S B-080S Bloody
Click.ua (Київ)
← купити
A4Tech Bloody B-080S
Mallprix.com (Київ)
403 грн.
← купити
Килимок A4TECH B-080S Bloody A4 Tech B-080S Bloody
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Килимок для мишки A4Tech Bloody B-080S (4711421928182) 4711421928182
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Килимок для мишки A4Tech Bloody B-080S (4711421928182) 4711421928182
Itbox.ua (Київ)
← купити
Килимок для миші A4Tech Bloody B-080S Black/Red B-080S Bloody
Telemart.ua (Київ)
← купити
Bloody B-080S
COMFY.ua (Київ)
← купити
Bloody B-080S B-080S Bloody
Luckylink.kiev.ua (Київ)
453 грн.
← купити
Ігрова поверхня Bloody (B-080S Bloody) Black B-080S Bloody
Vodafone.ua (Київ)
368 грн.
← купити
Килимок A4Tech B-080S Bloody, ігровий, підвищує швидкість і точність при грі та роботі, 430x350x2 мм
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Коврик игровой серии Bloody, 430*350*2mm, серия Control, A4 Tech (B-080S Bloody)
Nkt.ua (Київ)
← купити
A4Tech B-080S Bloody
AKS.ua (Київ)
← купити
Коврик A4Tech Bloody B-080
Bigmo.com.ua (Дніпро)
525 грн.
← купити
Килимок для мишки A4Tech Bloody B-080S
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Ігрова поверхня A4Tech B-080S Bloody
Zhuk.ua (Київ)
362 грн.
← купити
A4Tech B-080S Bloody
Comtrade.ua (Київ)
386 грн.
← купити
Ігрова поверхня A4Tech B-080S Bloody
Tehnomarket.ua (Вінниця)
429 грн.
← купити
Ігрова поверхня A4Tech B-080S Bloody UA
Sota.store (Київ)
395 грн.
← купити
Ігрова поверхня A4Tech B-080S Bloody
ШО (Київ)
← купити
Ігрова поверхня Bloody A4Tech B-080S Black Red (B-080S
MAUDAU (Київ)
← купити
Bloody Килимок для мишки Bloody B-080 Black Red
MTA.ua (Київ)
399 грн.
← купити
A4Tech A4tech Bloody B-080S
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Iгрова поверхня A4Tech B-080S Bloody
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
484 грн.
← купити
Ігрова поверхня A4Tech B-080S Bloody (4711421928182)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Килимок для миші B-080S Bloody B-080S
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Килимок для мишки A4Tech Bloody B-080S (4711421928182) 4711421928182
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Коврик A4Tech Bloody B-080S
Bigmo.com.ua (Дніпро)
407 грн.
← купити
A4Tech Bloody B-080S
Luckylink.kiev.ua (Київ)
502 грн.
← купити
Ігрова поверхня A4Tech B-080S Bloody
MAUDAU (Київ)
499 грн.
← купити
Килимок A4Tech Bloody B-080
MAUDAU (Київ)
620 грн.
← купити
Килимок A4Tech Bloody B-080S
MAUDAU (Київ)
481 грн.
← купити
Bloody Килимок для мишки Bloody B-080S Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Iгрова поверхня A4Tech B-080S Bloody
Rozetka.ua (Київ)
717 грн.
← купити
Iгрова поверхня Bloody B-080S
Rozetka.ua (Київ)
388 грн.
← купити
Коврик для миші ігрова поверхня Bloody B-080 Black/Red
Rozetka.ua (Київ)
595 грн.
← купити
Коврик для миші ігрова поверхня Bloody B-080S Black
Rozetka.ua (Київ)
440 грн.
← купити
Килимок для мишки A4Tech Bloody B-080S
Rozetka.ua (Київ)
587 грн.
← купити
Ігрова поверхня A4Tech B-080S Bloody
Rozetka.ua (Київ)
589 грн.
← купити
Ігрова поверхня для миші та клавіатури Bloody B-080S 43х35 см чорний
Rozetka.ua (Київ)
533 грн.
← купити
Ігрова поверхня A4Tech B-080S Bloody
Rozetka.ua (Київ)
544 грн.
← купити
Ігрова поверхня A4Tech B-080S Bloody (4711421928182)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коврик ігровий B-080, серія Bloody, в тубі, чорний
Rozetka.ua (Київ)
459 грн.
← купити
Iгрова поверхня A4Tech B-080S Bloody
Rozetka.ua (Київ)
726 грн.
← купити
Iгрова поверхня A4Tech B-080S Bloody
Rozetka.ua (Київ)
712 грн.
← купити
Килимок для мишки A4Tech Bloody B-080S (4711421928182)
Rozetka.ua (Київ)
588 грн.
← купити
Ігрова поверхня Bloody A4Tech B-080S Black Red (B-080S
Rozetka.ua (Київ)
456 грн.
← купити
Коврик для миші ігрова поверхня Bloody B-080 Black/Red
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Килимок для мишки Bloody B-080S Black ігрова поверхня 430 x 350 x 2 мм
Rozetka.ua (Київ)
520 грн.
← купити
Поверхня ігрова A4Tech B-080S Bloody Control
Rozetka.ua (Київ)
494 грн.
← купити
Коврик для миші Bloody B-080S
Rozetka.ua (Київ)
609 грн.
← купити
Килимок для мишки A4Tech Bloody B-080S
Rozetka.ua (Київ)
660 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech Bloody B-080, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: килимок для мишки A4Tech Bloody B-080. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на килимок для мишки A4Tech Bloody B-080 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія