шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни104Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити ігровий маніпулятор A4Tech Bloody GPW50 за ціною від 1006 грн.
Відео 1Фото 15

Характеристики та опис A4Tech Bloody GPW50

Тригери (курки): Тригери: 2; Бампери (шифти): 2; Розташування стіків: асиметричне; Стіки: Стіки (шт): 2; Маніпулятор D-pad: 4-позиційний;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 13; Радіус дії (м): 10; Підключення: радіо / дротове; PlayStation 3; Android; Сумісність з платформами: ПК (Windows)
Колір
Тип пристрою
геймпад
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Android
PlayStation 3
Підключення
радіо / дротове
Зворотний зв'язок
вібрація
Джерело живлення
акумулятор
Час роботи
13 год
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 006  до 1 987 грн.
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports Red (4711421995665) 4711421995665
Artline.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Bloody Геймпад Bloody GPW50 Sports White
MTA.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports White GPW50 (Sports White)
Click.ua (Київ)
← купити
A4Tech 4711421995665
Mallprix.com (Київ)
1 006 грн.
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports Red (4711421995665) 4711421995665
Itbox.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports Red GPW50 (SPORTS RED)
Telemart.ua (Київ)
← купити
Геймпад A4TECH Bloody GPW50 (Sports Red) GPW50 (Sports Red)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Bloody GPW50 (Sports Red)
Tehnomart.com (Київ)
1 057 грн.
← купити
Bloody GPW50 Sports Red GPW50SportsRed
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротовий геймпад A4Tech Bloody GPW50 Black GPW50 (Sports Red)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Бездротовий ігровий геймпад, 2.4G/USB, білий+червоний+сірий GPW50 (Sports Red)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
A4Tech Bloody GPW50 Sports Red RF (червона)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 647 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports White
Mobicase.net (Київ)
1 059 грн.
← купити
Бездротовий геймпад Bloody GPW50 (Sports White) (GPW50 (Sports White))
Nkt.ua (Київ)
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports Red (4711421995665)
Timesport.com.ua (Львів)
1 978 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50
Кібернетики (Київ)
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports Red (4711421995665) 4711421995665
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports Red (4711421995665) 4711421995665
Dendi.ua (Мукачево)
← купити
Бездротовий геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports Red
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports Red (4711421995665)
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 465 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports White
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports Red (4711421995665)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 274 грн.
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports White UA GPW50 (Sports White)
Sota.store (Київ)
1 113 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports White
Gamehub.com.ua (Київ)
1 136 грн.
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless Sports Red (4711421995665)
MAUDAU (Київ)
1 206 грн.
← купити
A4Tech Bloody Sports White (GPW50) gpw50 (sports white)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Геймпад Bloody GPW50, White/Red/Grey, бездротовий (USB 2.4GHz), для ПК/PS3/Android, підвійна вібрація, 600 mAh 299894
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 219 грн.
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless Sports Red (4711421995665) GPW50 (SPORTS RED)
Compx.ua (Київ)
← купити
Бездротовий геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports White (4711421995733)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bloody Геймпад Bloody GPW50 Sports Red
MTA.ua (Київ)
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports Red GPW50 (Sports Red)
Click.ua (Київ)
← купити
A4Tech 4711421995733
Mallprix.com (Київ)
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports White (4711421995733) 4711421995733
Itbox.ua (Київ)
← купити
Маніпулятор BLOODY GPW50 Sports White GPW50 (Sports White)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Bloody GPW50 (Sports White)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Bloody GPW50 Sports White GPW50SportsWhite
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротовий геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports White GPW50 (Sports White)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports Red (4711421995665) 4711421995665
Comtrading.ua (Київ)
1 359 грн.
← купити
Бездротовий геймпад Bloody GPW50 (Sports White) GPW50 (Sports White)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Бездротовий геймпад Bloody GPW50 (Sports Red)
Mobicase.net (Київ)
← купити
Бездротовий геймпад Bloody GPW50 (Sports Red) (GPW50 (Sports Red))
Nkt.ua (Київ)
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports Red (4711421995665)
Tomdom.in.ua (Львів)
1 987 грн.
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports White (4711421995733) 4711421995733
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports Red (4711421995665)
Timesport.com.ua (Львів)
1 459 грн.
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports Red бездротовий
Tehnomarket.ua (Вінниця)
1 159 грн.
← купити
Бездротовий геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports White
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports Red
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports White (4711421995733)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 309 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports White (4711421995733)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports Red (4711421995665)
Zaua.store (Львів)
1 462 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports White
Timesport.com.ua (Львів)
1 266 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports White
Redprice.sale (Львів)
1 269 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports White
Tomdom.in.ua (Львів)
1 275 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports White GPW50 (Sports White)
Saren.com.ua (Львів)
1 276 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports White
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 272 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports White GPW50 (Sports White)
Zaua.store (Львів)
← купити
Геймпад бездротовий BLOODY GPW50
Кібернетики (Київ)
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports Red
Кібернетики (Київ)
← купити
Геймпад Bloody A4Tech GPW50 Sports White (GPW50 (Sports White))
MAUDAU (Київ)
← купити
Геймпад джойстик A4Tech Gamepad Bloody GPW-50 Sports
MAUDAU (Київ)
1 319 грн.
← купити
Бездротовий геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports Red
MAUDAU (Київ)
1 249 грн.
← купити
Бездротовий геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports White
MAUDAU (Київ)
1 259 грн.
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports Red (4711421995665)
MAUDAU (Київ)
1 291 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50 White/Red/Grey бездротовий USB 2.4GHz для ПК/PS3/Android подвійна вібрація
MAUDAU (Київ)
1 292 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50, Black/Red/Grey, бездротовий (USB 2.4GHz), для ПК / PS3 / Android, подвійна вібрація, 600 mAh 281178
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 197 грн.
← купити
Геймпад Bloody A4Tech GPW50 Sports White (GPW50 (Sports White)) GPW50 (Sports White)
Compx.ua (Київ)
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports White GPW50 (Sports White)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 192 грн.
← купити
Бездротовий геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports Red (4711421995665)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports Red
Rozetka.ua (Київ)
1 273 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports Red
Rozetka.ua (Київ)
1 330 грн.
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports White (4711421995733)
Rozetka.ua (Київ)
1 335 грн.
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports Red
Rozetka.ua (Київ)
1 365 грн.
← купити
Бездротовий геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports Red (4711421995665)
Rozetka.ua (Київ)
1 479 грн.
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports Red бездротовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports White
Rozetka.ua (Київ)
1 489 грн.
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports White ( білий/червоний ) 30322
Rozetka.ua (Київ)
1 425 грн.
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports White
Rozetka.ua (Київ)
1 370 грн.
← купити
Бездротовий геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports Red (4711421995665)
Rozetka.ua (Київ)
1 456 грн.
← купити
Геймпад A4TECH Bloody GPW50 Sports Red (4711421995665) [121862]
Rozetka.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports Red (4711421995665)
Rozetka.ua (Київ)
1 455 грн.
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports White (4711421995733)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад A4tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports Red
Rozetka.ua (Київ)
1 480 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50, White/Red/Grey, бездротовий (USB 2.4GHz), для ПК/PS3/Android, підвійна вібрація, 600 mAh
Rozetka.ua (Київ)
1 485 грн.
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports Red (4711421995665)
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports White (4711421995733)
Rozetka.ua (Київ)
1 431 грн.
← купити
Бездротовий геймпад A4Tech Bloody GPW50 (Sports White)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports Red (4711421995665)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports Red (4711421995665) (236700)
Rozetka.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports Red (4711421995665)
Rozetka.ua (Київ)
1 471 грн.
← купити
Бездротовий геймпад A4Tech Bloody GPW50 Sports Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад джойстик A4Tech Gamepad Bloody GPW-50 Sports
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless Sports Red (4711421995665)
Rozetka.ua (Київ)
1 301 грн.
← купити
Геймпад Bloody A4Tech GPW50 Sports White (GPW50 (Sports White))
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports White
Rozetka.ua (Київ)
1 537 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports Red (4711421995665)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports White (4711421995733) A4tech 4711421995733 939470
Rozetka.ua (Київ)
1 517 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50, білий/Red/Grey, бездротовий (USB 2.4GHz), для ПК/PS3/Android, подвійна вібрація, 600 mAh
Rozetka.ua (Київ)
1 688 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50, чорний/Red/Grey, бездротовий (USB 2.4GHz), для ПК/PS3/Android, подвійна вібрація, 600 mAh
Rozetka.ua (Київ)
1 646 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports Білий (4711421995733)
Rozetka.ua (Київ)
1 513 грн.
← купити
Геймпад Bloody GPW50 Sports Червоний (4711421995665)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports Red (4711421995665)
Rozetka.ua (Київ)
1 293 грн.
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports Red (4711421995665)
Rozetka.ua (Київ)
1 590 грн.
← купити
Геймпад A4Tech Bloody GPW50 Wireless/USB Sports Red (4711421995665)
Rozetka.ua (Київ)
1 592 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech Bloody GPW50, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор A4Tech Bloody GPW50. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор A4Tech Bloody GPW50 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія